Stránka 1 z 1

Jaká case je nej lepší pro vodníka???

Napsal: ned 22. kvě 2005, 15:08
od <x@nder>
Chci si pořídit novou case a do ni vodnika, jenomže bych potřeboval aby byla mobilni. Vodnika bych chtel dát dovnitř a case přená šet třeba na lanparty. Takže nechci žádného bigtowera. Jakou bednu by ste mě doporučily??

Napsal: ned 22. kvě 2005, 15:13
od Vivec
Pokud jseš šikovnej tak ho nacpeš do jakýhokoliv toweru. Chce to ale docela radikální zásahy do case, většinou jde koš na disky pryč- já tam mám výměník, expanzku dáš na zadní stěnu a čerpadlo pod grafárnu. Ale jak řikám, chce si to s tim pohrát

Napsal: ned 22. kvě 2005, 15:31
od master88
ja bych mozna doporucil nakyho chiefa... middletower --- mozna i big ale to uz zalezi na tobe... a na velikosty tveho watercool. sys.

Napsal: ned 22. kvě 2005, 15:35
od Butch
master88 píše:ja bych mozna doporucil nakyho chiefa... middletower --- mozna i big ale to uz zalezi na tobe... a na velikosty tveho watercool. sys.
Co se týče pevnosti a prostoru by byl chief ideální, ale zakladatel threadu chce PC přenášet. Už vidím jak se tahá s compem kolem 25Kg na lanpárty.

Napsal: ned 22. kvě 2005, 15:37
od alea206
Nejjednuduší je dát ho do bigu, ale až pudeš na lano tak si objednej jeřáb :-D

Napsal: ned 22. kvě 2005, 16:37
od <x@nder>
To je jedno kolik to bude vážit mam auto :-D

Napsal: ned 22. kvě 2005, 16:48
od <x@nder>
Ted docela přemyšilm nad touhle benou AOPEN: http://www.pctuning.cz/titulnistrana/ha ... hapID=3207
Co na to řikate ??

Napsal: ned 22. kvě 2005, 18:03
od sx02
<x@nder> píše:Ted docela přemyšilm nad touhle benou AOPEN: http://www.pctuning.cz/titulnistrana/ha ... hapID=3207
Co na to řikate ??
Vem od nich ten Bigtower (H700) Jinak Aopeny jsou dobry. (teda ty verze H600 a H700)

Napsal: ned 22. kvě 2005, 18:09
od master88
Butch píše:
master88 píše:ja bych mozna doporucil nakyho chiefa... middletower --- mozna i big ale to uz zalezi na tobe... a na velikosty tveho watercool. sys.
Co se týče pevnosti a prostoru by byl chief ideální, ale zakladatel threadu chce PC přenášet. Už vidím jak se tahá s compem kolem 25Kg na lanpárty.
no ja taky chodim na lanky a po letu az budou prchy kupuju chiefa middle...
a k tomu zalman reserator :) k tomu lanparty bag a je to vyreseno
musis posilovat no... ale samozrejme se to da narvat i do nakyho EC ale nechtel bych to videt..

Napsal: ned 22. kvě 2005, 18:20
od Vivec
Výborná case je od coolermaster- Stacker tower- do mí narveš cokoliv a ani neni taková kráva joko bigtower http://www.caseking.de/shop/catalog/pro ... ts_id=1874

Napsal: ned 22. kvě 2005, 18:52
od Flegy
vyborna case na vodnika musi mit odnimtelnou horni cast, nejlepe 2x misto na 120mm vetrak a musi byt hodne prostorna => nejlepsi je bigtower...ja osobne preferuju lian li :)