Stránka 1 z 1
ovladače pro geforce 2 mx
Napsal: stř 25. kvě 2005, 08:51
od kuavik
prosim poradte ovladace na tohodle starika, jj moje 6800GT mi dala vcera sbohem
diky
Napsal: stř 25. kvě 2005, 09:04
od zombux
detonators 4x.xx
Napsal: stř 25. kvě 2005, 09:07
od Sentenced
Vzhledem k tomu, ze se na ty příšernosti asi nebudes honit za nejakym extra vykonem - dal bych tam klidne 71.89 a nic bych neresil

Beztak to mas určite jen na přežití ..
Napsal: stř 25. kvě 2005, 10:18
od rumbo
Sentenced píše:Vzhledem k tomu, ze se na ty příšernosti asi nebudes honit za nejakym extra vykonem - dal bych tam klidne 71.89 a nic bych neresil

Beztak to mas určite jen na přežití ..
najlepsie skusenosti mam s 41,09 alebo 44,30..

Napsal: stř 25. kvě 2005, 10:36
od kuavik
ok diky vsem, doufam ze to nejak preziju

, ale jak jsem ted stastny ze toho starika vubec mam
Napsal: stř 25. kvě 2005, 15:47
od alea206
Jak už bylo řečeno stejně to máš na kancelářskou práci tak je to uplně jedno.
Napsal: stř 25. kvě 2005, 18:42
od Shit
44.03
