Stránka 1 z 1

Jake nejlepší ovladače pro MSI GeForce 6800LE

Napsal: pát 27. kvě 2005, 21:26
od robocop
Potrebuju nejaké schopné, co z té karty dostanou maximum.

Bokem: Jaké jste z teto karty dostali frekvence?
A kolik bodů v 3DMarkoch?

Napsal: pát 27. kvě 2005, 21:56
od Shit
To chce vyzkoušet, každá sestava je defakto originál.... :wink: (71.89, 75.90, 76.45 , 72.12..........) :shock: Kdyby to bylo tak jednoznačný, tak nejsou po celým světě různá fóra.... :wink:

Já bych za takovejto dotaz řezal lidem k**e. :( (už to je asi po tisící..). :sad:

Napsal: sob 28. kvě 2005, 08:14
od random
Myslim ze Shit to celkom vystihol ...... :roll: .....
Kazda zostava je mierne individualna..., kazdy pouziva mierne odlisnu konfiguaciu systemu, rozne aplikacie, hry a samozrejme HW .... atd.
Jednoznacne najlepsiu bude ked si ich par stiahnes a poriadne otestujes...... :wink: