Stránka 1 z 1

Ovladač 71.84 pro NV

Napsal: sob 28. kvě 2005, 19:40
od PcBuh
Používá někdo tyhle ovladače ?? mně po instalaci neustale zamrzá Pc :sad:

Napsal: sob 28. kvě 2005, 20:53
od Thellwin
Chvíli jsem je v kompu měl a žádný problémy s nima nebyly ... když ti tam nejdou tyhle zkus jiný , třeba 71.89.

Napsal: sob 28. kvě 2005, 21:25
od PcBuh
Obrázek

To je asi ten můj problém :)