Stránka 1 z 1

Dobry chladic??

Napsal: stř 1. čer 2005, 10:45
od Brzda
Je tento chladic dobry???
http://casemodding.cz/index.php?pg=detail&co=183&kat=87

A da se pouzit na vysoke OC?? Nechcu vodnika!!!!

Napsal: stř 1. čer 2005, 13:23
od kolo
Podla mna je celkom fajn,naviac je cely z Cu.......Treba ti k nemu kupiť akurat AKTIV............Aktiv by som volil tiež od TT.......

Napsal: stř 1. čer 2005, 14:30
od delta4

Re: Dobry chladic??

Napsal: stř 1. čer 2005, 14:56
od eXp10it
Brzda píše:Je tento chladic dobry???
http://casemodding.cz/index.php?pg=detail&co=183&kat=87

A da se pouzit na vysoke OC?? Nechcu vodnika!!!!
:idea: mám zkušenost s tím, že chladiče které mají takhle husté žebrování je pro dosažení dobrých výsledků nutno daleko více profukovat a navíc se daleko rychleji za*írají prachem. takže pokud rád čistíš komp a nepotrpíš si na nějaké super tiché řešení tak do něj klidně běž, protože vztah pro výkon radiatoru "Q = součinitel vodivosti × plocha radiátoru × (teplota radiátoru - teplota okolního prostředí)" jasně říká, že chladič s takovouhle plochou žeber bude excelentní. V opačném případě běž raději do heatpipe "věží", kde jsou žebra dále od sebe (resp. ventilátor je profukuje skrz) a odpadají výše jmenované komplikace 8)

Napsal: stř 1. čer 2005, 16:33
od masakr_cz
2delta4: Proc mas na zacatku trikrat Freezer :?: :?: :?: :?: :?: :?:

2Brzda: Doporucil bych ti taky prave AC Freezer je to super chladic za dobra prachy.

Napsal: stř 1. čer 2005, 16:37
od Brzda
vsichni ale rikaj ze po nejake dobe zacnou vrcet loziska

Napsal: stř 1. čer 2005, 16:50
od masakr_cz
No to nevim me to jede v klidu, a ani sem o tom zeby Freezer mel problemy s loziskama neslysel, a i kdyby, tak neni problem to promazat, IMHO je lepsi promazak kazdej vetrak, pak to je tissi a obcas to i vic fouka (kdyz uz je moc zatuhly lozisko)

Napsal: stř 1. čer 2005, 16:55
od Brzda
jenze je moc vysokej, protoze mam na bocnici ze vnitr naproti cpu 12cm vetrak, kterej z toho mista ubere minimalne 2 cm, takze toho ze tam mam ten vetrak chcu vyuzit.

Napsal: čtv 2. čer 2005, 00:49
od delta4
tak dej vjetrak bud pric nebo kup uzsi

Napsal: čtv 2. čer 2005, 14:58
od -- DiL --
Brzda píše:vsichni ale rikaj ze po nejake dobe zacnou vrcet loziska
...kua, nestraš...zrovna sem oba svoje kompy kompletně vybavil novýma větroněma od AC (Fan 3) s keramickými ložiskama - právě z důvodu jejich nehlučnýho chodu... :o

Napsal: čtv 2. čer 2005, 18:46
od Brzda
Mate este nekdo nejakej navrh, nebo nejaky zkusenosti s tim T Golf 325??

Napsal: čtv 2. čer 2005, 19:26
od Jafido
jako mam takovy pocit ze ti to docela dobre osvetlili na OCcku, proste je to slusny chladic s dobrym pomerem cena vykon, ale elita to neni.

Napsal: čtv 2. čer 2005, 22:27
od Brzda
A myslite ze ten golf bude lespi nez Primecooler PC-HC HyperCool I???

Napsal: pát 3. čer 2005, 14:40
od Flegy
Brzdo Brzdo :) ...to sis porad nevybral? :shock: ...tenhle je dobrej...ale co kdybys radsi objetoval 2600,- za ThermlTake BigWater?hm? :-D :wink:

Napsal: sob 4. čer 2005, 23:39
od Matias
nebo zkus Gembird-medeny plechy prokladany hlinikovejma, akurat budes muset koupit novej vetrak (tichej) dohromady cca za 600,-

Napsal: úte 7. čer 2005, 09:15
od Jafido
Promazano od UP, tohle neni bazar, pokud nema nikdo zajem odpovidat a ono taky neni na co,protoze se to uz davno vyresilo necha se thread proste upadnout v zapomeni,smir se s tim a zkus si procist co ohledne techto chladicu bylo tady na foru napsano, pokud nejsi uplny debil vyberes si z predchozich theadu tobe vyhovujici reseni.Pokud zde uvidim jeste jeden up bude nasledovat LOCK