Stránka 1 z 1

Jaká verze driverů je nejvhodnější pro R9600XT?

Napsal: sob 4. čer 2005, 13:22
od Fredchad
Jaká verze driverů je nejvhodnější pro R9600XT od HIS?

kon: Athlon 2800+, 1gb ram, MSI k7N2 Delta, WXP SP2

//prf.KuBA - Přesunuto z ATi.

Napsal: sob 4. čer 2005, 13:23
od eraser007
myslim ze to patri do sekcie ovladace...odporucam Omega 5.4
test : http://www.pcmodding.akropola.sk/module ... =0&thold=0

Napsal: pon 6. čer 2005, 15:19
od Lord
urcite nejaky omegy pro 9600 me vychzeji nej 2.5.97

Napsal: pon 6. čer 2005, 15:48
od ka-spel
Lord píše:urcite nejaky omegy pro 9600 me vychzeji nej 2.5.97
V čem jsou lepší než poslední ATI Catalyst? Podotýkám, že hry nehraji.

Napsal: pon 6. čer 2005, 16:43
od eraser007
ked hry nehras tak si kludne pouzivaj ATI catalyst

Napsal: pon 6. čer 2005, 22:29
od ka-spel
eraser007 píše:ked hry nehras tak si kludne pouzivaj ATI catalyst
To myslíš ironicky nebo věcně?

Napsal: úte 7. čer 2005, 09:15
od Lord
to myslel vecne, jelikoz Omegy jsou drivery, ktere jsou smerovany na vykon a na maximalni vytoceni jak jadra tak pameti. Takze pokud nehrajes nebo se nehonic za maximalnim vysledkem v 3Dmarku03, tak jsou pro Tebe idealni prave Catalysty.

Napsal: úte 7. čer 2005, 17:46
od eraser007
presne tak, Lord to povedal za mna...Omegy maju hlavne optimalizacie na hry + nejake vychytavky na tuning a predpokladam ze ked nehras tak ani nepotrebujes tunit...
kvalita obrazu a funkcnost su na rovnakej urovni :wink:

Napsal: úte 7. čer 2005, 18:10
od ka-spel
Diky. Mě jde o max. kvalitu hlavně 2D a proto jsem taky šel do ATI a ne GF. Matrox už je trochu out.

Napsal: úte 7. čer 2005, 18:22
od eraser007
myslim ze vsetky atiny od 9200se maju krasny obraz... :wink:
uz aj na ovladacoch na cedecku :)
takze sa s tym netrap :)