Stránka 1 z 1

zazracne ovladace

Napsal: úte 14. čer 2005, 21:12
od ds
na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?

Re: zazracne ovladace

Napsal: úte 14. čer 2005, 22:00
od Jasper
ds píše:na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?
Nemohl sis to na tom svet hardware najit? Jestli si myslel tentočlánek, tak to byly 71.84.

Napsal: stř 15. čer 2005, 07:26
od Wuuduu
zvysil, ale len pri niektorych hrach, alebo pri pouziti AA vo vysssich rozliseniach.

Podobne vylepsienia robia aj Catalysty, takze to chce klud a nohy v teple... uplne bezna vec.