zazracne ovladace
Napsal: úte 14. čer 2005, 21:12
na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?
Diskuze o hardware, software a overclockingu
https://forum.pctuning.cz/
Nemohl sis to na tom svet hardware najit? Jestli si myslel tentočlánek, tak to byly 71.84.ds píše:na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?