Stránka 1 z 1

Vrátit změny ovladače.

Napsal: stř 15. čer 2005, 09:15
od Killer
Zdravim,

nainstaloval jsem si nove FW 71.89 na svou FX5900XT a neni to uplne ono. Staci ve spravci zarizeni Kliknout na Vratit zmeny ovladace a skoci mi tam zpet predchozi 61.77? Prosim poradte. Diky.

Napsal: stř 15. čer 2005, 09:30
od Jasper
Ja bych odinstaloval ty nove ovladace a pak bych znova nainstaloval ty stare...

Napsal: stř 15. čer 2005, 11:09
od eclap
tak tak... teoreticky by to malo fungovat iba vratenim starych ovladacov, ale najlepsie urobis, ak ich odinstalujes, restartnes, pouzijes DriverCleaner, potom zas restartnes a nainstalujes tie povodne....

Napsal: stř 15. čer 2005, 11:18
od Killer
A co pouzit bod obnovy, ktery jsem vytvoril, nez jsem tam dal ty nove? Slo by to?

Napsal: stř 15. čer 2005, 12:02
od Wuuduu
...naco rozmyslas nad moznostami, ktore mozu sposobovat len problemy.

Je nemozne odinstalovat nove drivery, spustit DriverCleaner a potom nainstalovat, ktore chces?

Napsal: stř 15. čer 2005, 12:21
od Killer
Je, ale nemam Drive Cleaner :(

Napsal: stř 15. čer 2005, 12:35
od Wuuduu
sorry, ale rozum, rozum mas?
Internet, internet mas?

Ked mas Internet, mas vsetko... uplne vsetko.