Stránka 1 z 1

Drivers_NX6800GT

Napsal: úte 28. čer 2005, 09:40
od MiDo
Prosim vas, poradte, kto mate skusenosti s touto kartou ake su na nu najlepsie drivery. Diky

Re: Drivers_NX6800GT

Napsal: úte 28. čer 2005, 18:28
od Shit
MiDo píše:Prosim vas, poradte, kto mate skusenosti s touto kartou ake su na nu najlepsie drivery. Diky
Drivery si musíš vyzkoušet sám, je to zcela individuální.... Odkazů na ně máš tady asi 20.... :wink:

Napsal: stř 29. čer 2005, 09:23
od MiDo
Jasne to chapem, keby bolo tych ovladacov 5 alebo 6 este nepoviem ale ich je strasne kvantum a ked si mam predstavit ze mam vyskusat vsetky, no konec. Mne ide len o to ze keby nahodou niekto uz nasiel idealny ovladac na tuto kartu.

Napsal: stř 29. čer 2005, 18:15
od Shit
MiDo píše:....nahodou niekto uz nasiel idealny ovladac na tuto kartu.
Tak by se už novější ani nevyvíjely... :wink: Taková otázka nemá a ani nemůže mít jinou odpověď, než zkoušet a testovat... Na fóru G3D je takových threadů stovky a žádný z nich nemá konkrétní jednoznačnou odpověď. :x :oops: (71.89, 76.45, 77.50, 77.72, někomu vyhovují starší 66.93 a jiné a jiné....).

Napsal: stř 29. čer 2005, 21:12
od alea206
Nejlepší sou mod-drivers právě mám 77.62 od XG. Ale já stejně drivery měnim jak ponošky.

Napsal: stř 29. čer 2005, 23:14
od Shit
alea206 píše:Nejlepší sou mod-drivers právě mám 77.62 od XG.
S tím bych asi nesouhlasil... resp. to rozhodně neplatí obecně. :wink: