Stránka 1 z 1

FW 80.40

Napsal: čtv 30. čer 2005, 20:19
od Lord
DOWNLOAD

If requested, the unpack password is: guru3d.com

Napsal: sob 2. črc 2005, 09:47
od alea206
Právě je du skusit na tom svim železe tak mi držte palce :idea:

Napsal: sob 2. črc 2005, 10:50
od alea206
No ovladače vypadaj uplně stejně jako řada 7x.xx opět (jako v poslední době u všech officiálních ovladačů) chybý tabulka k vynucení obnovovací frekvence monitoru.
Výkon v 3DMarku05 stoup z asi 3750 na 3905
A v Aquamarku byl výsledek 56,568
CS:S stream test - 77.30

K 3DMarku a Aquamarku mám podrobný statisky ale nešli mi uploadnout :-(

Jinak je tam eště problém s nevyváženejma barvama u videí, jehož korekci sme řešili tady http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=39559

Napsal: sob 2. črc 2005, 11:35
od dexterav
mne zmizol prave ten problem s videom :o

ale mam xtreme 80.40 :oops:

Napsal: sob 2. črc 2005, 16:05
od alea206
Bohužel výkonový nárůst je pouze za cenu snížené kvality a např. u The Sims 2 ovladače občas dělají opravdu nehezké chyby.
Právě du skusit XG verzi, která přibrala 6MB tak doufám že to bude vidět.

Napsal: sob 2. črc 2005, 16:29
od alea206
XG verze má mnohem lepší kvalitu obrazu, překonává dokonce i 77.50 a to se srovnatelnym výkon. Na závěr asi toto:
Kdo chce výkon (řada FX 5xx0) ať si nainstaluje původní výkon
Kdo chce kvalitu (6x00,7x00) ať si nainstaluje XG verzi

Napsal: ned 3. črc 2005, 18:22
od dexterav
nakoniec som zistil ze mi nejde s 80.40 cmr05 :x

Napsal: pon 4. črc 2005, 10:04
od alea206
Ono 80.40 maj snahu dělat ze stínů proužky takže se vracim k 77.62