Stránka 1 z 1

Ovladace Omega 5,6

Napsal: sob 2. črc 2005, 22:05
od eftik
Zdravim.Jen takova malickost.po nainstalovani techto ovladacu se mi v kazde hre zobrazuje vpravo nahore pocet frame za sekundu,jak to vypnout?prosim o presny popis.

//prf.KuBA - Přesun z ATi...