Ovladace Omega 5,6
Napsal: sob 2. črc 2005, 22:05
Zdravim.Jen takova malickost.po nainstalovani techto ovladacu se mi v kazde hre zobrazuje vpravo nahore pocet frame za sekundu,jak to vypnout?prosim o presny popis.
//prf.KuBA - Přesun z ATi...
//prf.KuBA - Přesun z ATi...