The Witcher/Zaklinac

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
orfeus4free
Nováček
Nováček
Registrován: 16. kvě 2011

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od orfeus4free »

BRKO píše:Dohrano.

Promluv, behej jak ychtyl, zabij, behej jak ychtyl, prines, behej jak ychtyl...
jako že v jinych RPG to je jinak ? :lol:

z veže byl port, co bys chtěl víc? :D

Zaklínač byl vždycky o příběhu, jak v knihach tak ve hrách. Sapkowski je po Tolkienovi druhý nejlepší fantasy spisovatel! Díky Andzreji! :poklona_az_na_zem:
Your son has been corruptet by sin!
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Mirek1 »

BRKO píše:
Promluv, behej jak ychtyl, zabij, behej jak ychtyl, prines, behej jak ychtyl...
A běhání po mapě z *rohu do rohu*,tomu taky moc nepřidá.Dohrál sem to taky v křeči.Je to takové umělé natahování hry.Úkoly sem dělal,tak jak sem měl.Neklikal sem kde na nějakého pobudu..to bych v tom měl zmatek.. :lol:
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Logue »

Caute,

Som vo Vizime a potrebujem drogu fisstech a tri salamander brooches. Coleman je po smrti a nikde ziadni Salamanderi :( Poznate nejake typy kde tento material zohnat,. popripade kde natrafit na nejakych Salamanderov ?
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Maranov »

orfeus4free píše:
BRKO píše:Dohrano.
Promluv, behej jak ychtyl, zabij, behej jak ychtyl, prines, behej jak ychtyl...
jako že v jinych RPG to je jinak ?
Ty to možná už nepamatuješ, ale bylo. Pak se začaly RPG dělat 3D a s ohledem na ovládání gamepadem a dostali jsme simulátory běhání. :-(
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Logue »

Deleted by user. :x
Naposledy upravil(a) Logue dne ned 31. srp 2014, 09:09, celkem upraveno 1 x.
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Maranov »

Jinými slovy, pokud to je spoiler, chceš aby ti to někdo pokazil ještě víc? :-)
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Logue »

Ja som dufal ze to neni spoiler...ze to je len nieco okrajove :)
Maranov
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2006

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Maranov »

Však já neříkám, že je.
DESKTOP: C2D E8200 (pasivně); ATI HD 3870 (AC S1, 120 fan@5V); 4GB RAM; OCZ Vertex2 SSD 64GB; 320+320+250GB JBOD (odhlučněno); 2x FSC P19-2 (2056x1024)
MOBILE: Lenovo Thinkpad T420 4177 CTR, Crucial M4 SSD 128GB, 6GB RAM; FSC P19-2; Logitech G400
POCKET: Nokia Hulmia 800; Hitachi 500GB@Scythe Kamazo 2 (eSATA); Creative EP-630
AUDIO: Sennheiser HD 555 (foam mod), NuForce Icon µDAC, FLAC, ReplayGain, f2k

"A Man's mortality is a compass that points his way in life."
Don
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2005
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Don »

Logue píše:Caute,

Som vo Vizime a potrebujem drogu fisstech a tri salamander brooches. Coleman je po smrti a nikde ziadni Salamanderi :( Poznate nejake typy kde tento material zohnat,. popripade kde natrafit na nejakych Salamanderov ?
Salamandri jsou v ulicích jen v noci. Pokud jich toužis potkat více, vem si Q na ochranu od hlavní ku*vy. Neda se to napsat jinak
CPU:i3-10105; MB:Gigabyte B560M D3H; RAM:HyperX 2x8GB DDR4; HDD: SSD Samsung Pro 1TB, WD 1TB Greenline; PS:Corsair HX650W; Case:SilverStone GD09B Grandia; Monitor:Panasonic VX-P50VT50E; Mouse:Logitech MX Performance; Keyboard:Logitech Wireless Illuminated K800
Audio: Asus Xonar Essence ST, NAD C375BEE, VMA-II S
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od rbclass »

Neviete ako ovplyvnim,aby som pri prvej navsteve pola v 4.kapitole,nasiel mec Sihill a nie Harvall ?
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od HEAD »

Jestli myslis ten mec na ty louce v kapitole jak je tam ta vila co ti pak da mec, tak ten mec je tam jen kdyz navstivis tu louku poprve.
Ale uz sem to x let nehral a mozna mluvis o jinym meci.

Jinak rozehral sem to znova s HD texturama + full real combat modem
http://www.moddb.com/mods/full-combat-rebalance1
Meni to skilly a proste uplne vsechno.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Hladis »

Tak jsem si dal Zaklinace pro pripomenuti po 7 letech (kua to leti). No dnes uz to nevypada tak super jako v době kdy to vyslo a hra je stále dost plna bugu. Graficky kabatek je uz dosti zastaraly, ale stále se to da a clovek si zvykne. Obtiznost je dost trivialni a asi není uplne v poradku, ze hlavni bossove padaji za 5s. Vzal jsem to jednim vrzem za 3dny se vsemi ukoly splnenymi. Mno tak ted si dat znovu dvojku a pak cekat na trojku po novym roce.
Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Frostys »

A tos to hrál na nejtěžší obtížnost? Já pamatuju, že před lety jsem to nehrál na tu nejobtížnější a skončil jsem někde ve vesničce na poli u pomníku, kde byli duchové. Nemohl jsem je dát.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Hladis »

Na stredni a pripadalo mi to strasne jednoduchy proti tomu, kdy jsem to hral před lety. Asi jsem to kdysi hral na tezsi obtiznost, protože si to pamatuju jinak. Jakmile jsem se ted boostnul, tak to byla zivacka. Pamatuju jak me Koscej honil a ja ho nemohl zabit a ted bez loadu sel k zemi jak prd. Javed stihnul snad jen jedno kouzlo na Berengara a lezel. Stejne tak velmistr me ani nebouch a kral honu mel jen vic HPcek. Dohrat poslední kapitoly bez toho, aniz by mi HP klesli aspoň o polovinu (problém byl se dostat dolu i o čtvrtinu), bylo docela divny.
Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Frostys »

Asi jsi se za těch 7 let naučil hrát :-D
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od Paul »

Já mám v plánu před vydáním trojky přečíst znova celou ságu (naposledy jsem jí četl před vydáním dvojky, mám jí strašně rád) a pak si znova (po třetí) dohrát dvojku (poprvé s Enhanced obsahem). A pak hurá do trojky, na kterou si plánuju vzít minimálně týden dovolenou.
Když jsem hrál jedničku naposledy (taky před dvojkou) tak si v té Enhanced verzi tedy žádné bugy nepamatuji. Spadlo to snad dvakrát za celou hru. Byl jsem příjemně překvapen. Jinak na hard to bylo vybalancovaný tak akorát, normal je hrozně snadná.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od rbclass »

caf,viete mi poradit,kde ziskam kozu prisery ?
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od CageJ »

Ak trojka u niekoho vyvolala nostalgiu a volu zahrat jednicku...

FUNKCNE LINKY NA PATCHE:
1.4: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/ ... pgrade.exe
1.5: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/ ... ch.1.5.zip
CZ: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/ ... e_pack.exe
ENG: http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/ ... e_pack.exe

Patch 1.4 sa instaluje tak, ze jazykovy pack dame do jednej zlozky spolu s patchom (TWEE_UP). Nasledne spustime v kompatibilite (Vista + SP1) EE upgade.. Overene a funkcne.. Je to verzia registration free. Nasledne pre odstranenie DRM pouzijeme patch na 1.5.

Patche (teda aj ostatne jazykove mutacie) su zatial dostupne aj tu: http://thewitcher.com/witcher1/
polozka: updates
Hra funguje aj pod W10.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: The Witcher/Zaklinac

Příspěvek od HEAD »

Vyjde oficialni remake pod Unreal enginem5
https://pctuning.cz/article/tesme-se-pr ... ane-remake
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“