Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Klávesnice, myši, volanty, tablet, joysticky, podložky, pedály, řadící páky, atp.
Odpovědět
karel88l
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. kvě 2011
Bydliště: Dačice (JH)

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od karel88l »

Spatna mys neni Asus Strix Impact II - ambi tvar,80g,vsechny tlacitka bez vuli (taky ma ten mechanismus s pruzinkou jako Roccat Kain nebo Logitech G PRO Wireless),srouby ze spoda nejsou pod teflonama,ktery se pak neposkodi kdyz se mys rozebira,mikrospinace jsou v paticich,neni potreba je pajet pri vymene,rozhodne detaily ktery potesi.Mozna mi budou vadit ostre hrany na okrajich tlacitek,ale zatim je tahle mys kandidat na to ze si ji necham po hodne dlouhy rade mysi co jsem vyzkousel.

Rozmerove a hmotnostne je podobna Razer Viper,tam chvalim gumovy gripy na bocich naopak totalni fail jsou hlavni tlacitka ktery maji velkou vuli a co jsem videl videa asi to neni vada jen mojeho kusu.Za dva litry tohle fakt ne.
karel88l
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. kvě 2011
Bydliště: Dačice (JH)

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od karel88l »

Nejsem sice (uplne) Rocket Jump Ninja :) Ale uz jsem mel a vyzkousel slusnou radu mysi: DM 1FPS,DM1 Comfy,Coolermaster MM710,XTRFY M4,Logitech G403,G PRO,G PRO Wireless,G400S,Razer Basilisk,Razer Viper,Corsair M65 RGB Elite,Zowie EC1B,Roccat Kone Aimo,EMP,Kone Pure Ultra,SteelSeries Sensei,Kinzu,Rival 100.

A muzu rict,ze dve nejlepsi byly: Roccat Kain 120 a ASUS Strix Impact II.Takze s tim zebrickem TOP mysi co ma on na strankach se moc neshoduju :) https://www.rocketjumpninja.com/top-mice
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Chief4 »

to že pro tebe je jiná myš lepší v ničem nerozporuje ten žebříček, ani on sám zdaleka nepoužívá modely na prvních pozicích
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Octopuss »

Mám podložku Roccat Kanga, a zjistil jsem, že absolutně neklouže, spíš naopak. U nový myši je to asi víc znát. Dokud dělám dlouhý pohyby, ještě to docela jde, ale pokud edituju nějakou fotku v Lightroomu a potřebuju dělat mikrotahy, myš mi na podložce vyloženě trhavě poskakuje, a všechno je v prdeli.
Má někdo nápad co jinýho, výrazně hladšího, se dá pořídit? Podložky jsem nikdy moc neřešil a nemám přehled.
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Chief4 »

koukni na Mad Catz G.L.I.D.E. , nezkouzkousel jsem ji protoze mi latka vyhovuje, ale prej to vic klouze
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pepa1 »

mohu z osobní zkušenosti dooručit: https://www.nej-ceny.cz/657069/trust-gx ... d-mys.html
honzinc
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. srp 2020

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od honzinc »

cca rok mam tuto podlozku a za ty prachy nemam co vytknout. Ticha, mys krasne klouze, omyvatelna pod sprchou.

https://www.amazon.de/-/cs/gp/product/B ... =UTF8&th=1
CPU:i9 9900K MB:Asus ROG Z390f GPU:RTX 3080 Asus TUF OC RAM:2x16GB 3200Mhz HDD:Evo 970 500GB + A2000 1TB PSU:Corsair RM750x Repro:Aune X1s + HD58x + iLoud Micro LCD:LG 38GN950
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Octopuss »

Catz zkusím. Alza ji má za dvě kila, to za to stojí.
Obecně používám spíš menší podložky, těch 32x27 je už lehce nad hranicí co využiju a co se mi vejde na stůl.
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Octopuss »

Glide úplně stejně špatná jako Roccat :( Víceméně identickej povrch. Látkový podložky asi jemnější udělat nejdou, zdá se.
honzinc
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. srp 2020

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od honzinc »

CPU:i9 9900K MB:Asus ROG Z390f GPU:RTX 3080 Asus TUF OC RAM:2x16GB 3200Mhz HDD:Evo 970 500GB + A2000 1TB PSU:Corsair RM750x Repro:Aune X1s + HD58x + iLoud Micro LCD:LG 38GN950
Octopuss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2007

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Octopuss »

Kucí chytrý z Roccatu to u tohohle modelu nějak nevymysleli, a místo dvou velkých kluzáků tam dali pět malých, což jakoukoli výměnu pěkně ztěžuje. Předpokládám, že koncept je koupit arch a vystříhat si nový?
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od renek1 »

Potřeboval bych poradit dobrou herní myš pro kamarádova syna (12let) do 1000,-
Já vybral tuhle, ale nemám s ní zkušenost
https://www.czc.cz/a4tech-bloody-j95s-c ... 86/produkt
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od renek1 »

No a nějaký argumenty, proč zrovna tyhle?
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
Pr3d1t0r
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. lis 2009
Bydliště: Praha

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od Pr3d1t0r »

Nevíte o nějaký podložce, která by byla hliníková a větší než razer manticor? (255x355)
Amd R7 2700x, SilentiumPC Grandis,Gigabyte AX370 Gaming K7, G.Skill Tridentz F4-3600C16D, Samsung 960 PRO 512GB,Sapphire RX Vega 64 Nitro, Samsung F3 1tb, Seasonic Focus plus 750w, Fractal Design Define R5, Logitech G502, Microsof Sidewinder x6, Razer Manticor, Bowers and Wilkins P5, V-moda m100
NTB: Asus Zenbook UX32vd, 10gb ram, OCZ Vector 256 GB
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od durod »

Diky za tu asusku, objednano, je tam jeste 225 cashback , za tech 175 bude super :lol:
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od werygood »

Heh, taky asi vezmu.
renek1 píše:No a nějaký argumenty, proč zrovna tyhle?
A4Tech je obecně fajn, měl jsem od nich nespočet myší, ale ten Logitech (Asus nevím) je kvalitnější.. nevím, jak bych ti to popsal, ale jde to poznat :D Teď když stojí půlku, bych neváhal.

Zvážil bych i SteelSeries Rival 3, ale nejlepší bude, když si nějakou myš vyzkouší v ruce, ve 12 bude imho lepší menší.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od durod »

durod píše:
Diky za tu asusku, objednano, je tam jeste 225 cashback , za tech 175 bude super :lol:
https://www.czc.cz/asus-tuf-gaming-m3-c ... 4a/produkt
Kdo by tu mysku chtel za vyslednych 65kc, nech mi posle SZ :wink:
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od werygood »

Pozdě :-D
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Jakou myš? Přehled kvalitních herních myší a podložek...

Příspěvek od ketos »

Nemáte někdo zkušenosti s CZC Shapeshifter GM1000 ?
https://www.czc.cz/czc-shapeshifter-gm1 ... 1a/produkt
Odpovědět

Zpět na „Vstupní zařízení“