Stránka 1 z 1

Kerio

Napsal: čtv 13. říj 2005, 15:09
od Holy®
Zdravim, můžete mi někdo poradit, jak mám v Keriu nastavit, aby si nevšímalo jednoho programu? předem díky...

Napsal: čtv 13. říj 2005, 16:19
od shadow
V záložce síťová bezpečnost / aplikace / dej u konkrétní zvolené aplikace veškerou komunikaci povolit :wink:

Napsal: čtv 13. říj 2005, 16:31
od Holy®
shadow píše:V záložce síťová bezpečnost / aplikace / dej u konkrétní zvolené aplikace veškerou komunikaci povolit :wink:
a jak tam tu aplikaci přidám? :?

Napsal: čtv 13. říj 2005, 19:38
od shadow
Aha, takže ty ji ještě nemáš asi Keriem "prošlou"...

Takže, aspoň pokud máš Kerio nastavené v pokročilém módu, tak se tě na ni Kerio samo zeptá při její snaze o připojení k netu :roll: . Pak si vytvoříš pravidlo, kde povolíš odchozí komunikaci.

Nebo můžeš nastavit i jen jednotlivé porty / rozsahy portů / IP adresy /rozsahy IP adres a další pravidla přes Paketový filtr pod záložkou aplikace -> záložka pravidla -> přidat -> Ale to už je takové složitější :roll:.