Stránka 1 z 1

Bily kurzor na cernem pozadi misto nabihajicich WINDOWS :-(

Napsal: ned 16. říj 2005, 17:21
od blue_sky
Potrebuji radu,
1. Přerodil jsem dva HDD z PC na PC kde byl původně jen jeden aby, byl jeden HDD se systémem ktery ma jen 4GB a druhy jen jako viditelny se 2GB.
Mam obe dve jednotky na jedny ksande a je treba mit jednu na master druhou na slave, ale nejak se nemuzu zorientovat kde jsou ty spravne jumpery.

Ma tam byt naznaceno master, slave a cable select,ale nejsou tady.

primary master:size-4327, cyls-8944, head-15, precomp-65535, landz-14847, sector-63, mode-auto.

primary slave:size-4310, cyls-1484ead-9, precomp-65535, landz-14847, sector-62,mode-auto.


Nabiha mi jen bily kurzor vlevo nahore a dal nic.
Netušíte co delam spatne nebo na co jsem zapomněl?
Jde o P-II, 333MHz (ram-160MB)
Dik :x

Napsal: ned 16. říj 2005, 21:34
od Helstik
Cago.A dival ses na plosny spoj na disku????Byva to tam taky vyznaceno.Co to mas za disky?jestli to jsou terba WD tak to znaceni tam je zachovane az do dnes.Asi ti pak nezbyde nic jineho nez experimentovat tim se nic nezkazi.V biosu vse ok?Vidis v nem oba disky jo????Daval jsi autodetekci jestli ji tam mas?Pokud ti ten 4G disk jel tak se zkus jumperovat ten 2G disk a uvidis jestli se chytne,tak bych postupoval asi ja.Ale jestli ti muzu doporucit tak si je dej radeji kazdy samostatne na datovy kabel.Je to lepsi a doporucuje se to!!!!!!Hlavne ti pojede treba lip kopirovani z disku na disk

Napsal: pon 17. říj 2005, 15:22
od blue_sky
uz jsem to vyresil
diky