smazání souborů

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Effa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. dub 2004

smazání souborů

Příspěvek od Effa »

tak se mi podařilo dostat se do nouzovýho režimu, ale stejně se mi nepodařilo smazat to co sem potřeboval, nevíte jak na to?umožňuje mi to přihlásit se jako administrátor i možnost přihlásit se na sebe, ale ani v jedný z možností nemůžu smazat se system32 to co potřebuju. poradíte?
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

to bude asi tim, ze chces smazat neco, co drzi nejaky spusteny proces...
Co presne chces smazat a proc?
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Cpk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: SKALICA "SR"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cpk »

to nezmazes pri spustenom wine....to system 32 je zaklad..
ale kdyz si spustiz z disketovka Volcov commander....vc.exe..tak cezneho to zmazes...

ale pocitaj stym ze ti nepofici windows..
totot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2005
Bydliště: slovensko

Příspěvek od totot »

jj presne tak.

Pokial chces zmazat subory ktore vyuziva system tak sa ti to asi tazko podari pri spustenom systeme. Jedine boot z diskety/cd/usb bez nastartovania WIN. Popripade ak vies ake procesy vyuzivaju tieto subory mozes skusit ukoncit jednotlive procesy...ale to asi nepojde ked si to uz skusal pri nudzovom rezime - vtedy sa spustaju len tie zakladne procesy.

Preco ich chces vlastne mazat? Ako uz bolo spomenute pokial vymazes dolezite systemove subory windows ti nepojde a ak by aj nahodou isiel tak bude asi nestabilny.

mozes sem uviest tie subory ktore ti vadia?? :?
Asus z96
core duo@2.0GHz,2GB 667Mhz DDR dual channell,Ati x1600,80GB HDD @ 7200rpm
" there is no limit to stupidity "
Effa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. dub 2004

Příspěvek od Effa »

sou to knihovny napadený virem, takže musej jít pryč, zkoušim unistaller ale necce mě to pustit kuli nějakejm právum k ladění a přitom mám dva účty a oba jako admin:-( nevíte so stim?
cabman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2005
Bydliště: Prčice

Příspěvek od cabman »

Já to řeším tak že si dám disk do jiného pc a nebootuji z něho. Pak není problém cokoliv smazat.
Jsem pro přesměrování pctuning na google. Na co forum? Když se člověk na něco zeptá tak mu nějakej "inteligent" odpoví že si to má najít v google. V google je všechno a konečná odpověď na vše je google.
Effa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. dub 2004

Příspěvek od Effa »

no jenže já mám sata a to má málo kdo ,takže se toho musim zbavit jinak
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“