Proč přejít na XP z W2k

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Wiruss
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2003

Proč přejít na XP z W2k

Příspěvek od Wiruss »

Jeden známej přemejšlí, že by přešel z W2k WS na XP prof., ale když se ptal co mu to přinese, tak jsem na stopro nevěděl...

Int. firewall nepotřebuje, přepínání uživatelů taky ne, sice má P4, ale HT má vypnuté, vzdálenou plochu nevyužívá, obnovu sys. taky na to má jiné, nové gui co akorád více zatěžuje sys taky nechce (jediné co se mu zamlouvá jsou průhledné popisky za ikonkami, vím, že na to jsou prográmky, ale nevím kterej mu doporučit tak když tak napište)

Tak řekl jsem co mě ted napadlo proč XP, a dopadá to spíš na negativa ale doufám, že mě doplníte... :wink:

PS: Má P4 2,4 NW, P4P800, Radeon 9600PRO...
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

pokud mu vsechno funguje a nenuti ho k prechodu zadny program, tak bych to snad ani nedelal
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
sh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sh »

navic muze prejit jen na XP Prof.. takze 4500kc by byl snad blazen...
Wiruss
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2003

Příspěvek od Wiruss »

Dony píše:pokud mu vsechno funguje a nenuti ho k prechodu zadny program, tak bych to snad ani nedelal
No které programy by ho k tomu mohli nutit? Java funguje v obojím mě jde hlavně o to v čam se liší a co jsem nenapsal...
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

existuje software (já tomu říkám prasácký software), který na Win2K prostě nechodí, typickým příkladem je Pinnacle MediaCenter, kde banda idiotů využívá u ovladačů .NET framework a celé to navíc chodí jen pod WinXP SP2

u Windows XP je obecně lepší podporad různého HW než u Win2K, ale jak již bylo řečeno, pokud vše funguje, tak není důvod cokoliv měnit
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“