Jak dlouho a jak často čtete PCtuning?

Zde budeme zveřejňovat, co se chystá v časopise - pište náměty, stížnosti, budeme se snažit vyhovět.
Odpovědět
EfineSS
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 12. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od EfineSS »

Na PCtuning chodim vetsinou kazdy den neco malo pres rok. Na forum chodim stejnou dobu kazdy den, samozrejme ze ne vzdy to ten kazdy den vyjde.
Ryzen 5 5600X, ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4, Gigabyte Radeon RX 5700XT Gaming OC
Harry®
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. srp 2005
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Harry® »

PCtuning navštěvuju asi rok, forum asi 6 měsíců, oboje denně minimálně jednou pročítám a s úrovní obojího jnaprosto spokojen :-D
C2D E6750 @3Ghz (Primecooler PC-HP4 SuperSilent Heatpipe Cooler) + Asus P5N32-E Sli Plus + 2x 2GB Patriot Extreme Performance 800MHz DDR2 + BFG GF8800GTX OC2 768MB (Thermalright HR-03 Plus + ACUTAKE ACU-FAN92 PRO) + WD Raptor 74GB + LG GSA-H66N SATA + Fortron Epsilon FX600-GLN + Thermaltake MatrixVX VD3000BWA + Logitech MX518 Gaming-Grade + Logitech Media Keyboard + TEAC HP-6D-R 5.1 + 19" LCD LG Flatron L1900E BF + Windows XP 32bit
wallot
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 01. bře 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od wallot »

kazdej den kouknu co je novyho
7800X3D, Gigabyte 7900GRE, Corsair K100 MX Speed, Logitech G604, MSI MPG ARTIMIS 323CQR + LG 27GL650F-B + Dell P3223QE, Arctis Nova 7/size]
Alkys
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alkys »

na foru kazdy den..alespon koukam co kdo tu pise a jinak ctu recenze kdyz jsou novinky :oops:
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

Pctuning zhruba rok a pul a na foru 3/4 roku. Tu a tam kouknu co je novyho, ale posledni dobou to je nejak moc casto.
CASE: EA WINGS
Othrondir
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. srp 2005
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Othrondir »

asi rok PCT a PCTF asi pol roka.
Fredy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2005
Bydliště: Sternberk(mor)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fredy »

asi od registrace jak jsem to nesel hned jsem se zaregistroval a od te doby to ctu
jirik0
Nováček
Nováček
Registrován: 16. črc 2005
Bydliště: Kladno

Příspěvek od jirik0 »

PcTuning ctu tak obden, na foru sem skoro kazdej den. Jinak oboje asi 3/4 roku
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

Rok a půl a až teď je ze mě 3D Guru proto jsem se tady zaregistroval..
mrozu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od mrozu »

PCTuning ctu neco kolem 5 let, tak by bylo mozna na miste trosku subjektivniho hodnoceni a "vyradeni se" ;)
Co si tak zhruba pamatuju ten vyvoj (od pctuning.zive.cz, zive.cz/pctuning az po soucasny samostatny pctuning.cz), tak musim rict, ze za nejlepsi povazuji prvne jmenovany pctuning.zive.cz spolecne s dobou po odtrzeni od zive, kdy se na pctuningu do jiste miry objevovaly take clanky, ktere cti jeho jmeno - tuning pc, ladeni a nastaveni HW atd. Clanku bylo sice jako safranu, ale staly za to. Od te doby vsak jde kvalita pozvolna dolu...

Dnes se mi zda, ze je rozhodujici kvantita (jsou samozrejme vyjimky). Vselijake nicnerikajici cenove prehledy (kterych jsem castym kritikem :twisted: ), prehledy zakladnich desek a podobne veci mozna uvitaji mene zkuseni ctenari, kteri se v problematice prilis neorientuji, ale dle meho nazoru to patri spis na www.pocitacprokazdeho.cz nez na pctuning.
Rad bych tu vice poradnych testu a recenzi HW, jako inspirace, co recenzovat, muze perfektne poslouzit (nejen toto) forum.
Jinak musim pochvalit novinkare (to tu driv, pokud si pamatuju, nebylo), ti se opravdu snazi, takze je temer porad co cist.

Tim jsem samozrejme nerekl, ze je soucasny pctuning spatny, ale rozhodne ma co vylepsovat
Šrot 1: Xeon E5460@3375MHz, MSI P35 Neo2-FIR, 2x2048MB DDR2-800 Corsair, GeForce GTX 560 Ti 1024 MB.
Šrot 2: Tuleň 1100(11x100|1.475V)@1467MHz(11x133|1.5V) + redukce Eagle, ASUS P3B-F (i440BX), 1024MB RAM PC133, GeForce FX5700 256 MB.
h4__
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 04. led 2006
Bydliště: Praha - Štěrboholy, Hloubětín

Příspěvek od h4__ »

ja tak 6xdenne:),jsem na vas zavisli,pokud netaktuju,nebo se nehrabu na PC a ebo pokud nehraju CoD2,tak jsem tady,neco si prectu overim,jestli jsem to pochopil a rozhlasuju to dal:)ne vzdy je to spravne,ale jsou tu lidi,kteri o tom vedi vic nez ja a ti me opravej:),alespon se neco dozvidam
dR@gon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. dub 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dR@gon »

Na PCT chodim skoro pravidelně každý den necelý rok. Když člověk přijde ze školy utahanej, tak chvilková relaxace nad články na PCT nebo na fórech mě postavěj na nohy.
CPU: Core i5 2500K MB: Gigabyte Z68X-UD3P-B3 RAM: 2x 4096MB Kingston HyperX 1333MHz GPU: ASUS ENGTX560Ti 1GB SSD: LiteOn LCT128M3S 128GB SataIII
HDD1: 250GB Seagate SataII HDD2: 500GB Seagate SataII HDD3: 1TB Samsung Spinpoint F2 SataII Sound: SB X-fi Xtreme Audio PCIe DVD+/-RW: LG GH22NS50 DVD+/-RW: LG GSAH30N Repro: Genius SW HomeTheater 4000 Case + Power: Sharkoon Rebel 12 + 550W OCZ ZS OS: Windows 7 Ultimate SP1
Jiri
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2005
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Jiri »

Na foru, kdyz me to chytne jsem nekolikrat denne, jinak tak 1x za den juknu co je noveho:-) Ale pravidelne navstevuji o doby sve registrace:-)
CPU : Intel Pentium 4 630 3,0GHz 2MB 800MHz 775pin | MEMORY : 2x 512MB DDR2 PC5300 (667 MHz) CORSAIR | BOARD : Asus P5WD2 Premium - Intel 955X | GPU : ATI Radeon X800 GT 256 MB PCI-E | HDD : 3 x Hitachi Deskstar T7K250 - 250GB SATA/300 | CASE : Chieftec LBX-01B-B-B | ZDROJ : Fortron FX500-A 500W | DVD : LG GSA-4167B| LCD : 19" Eizo S 1910 | KBD : Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 | Mouse : Logitech G5 + SteelPad QcK | UPS : APC RS 800VA
Jan Sevcik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

PCtuning

Příspěvek od Jan Sevcik »

Tak na foru jsem pokazde, kdyz jsem na internetu a stranky jako takove stridam se strankami svet hardware!
Nektere clanky jsou velmi dobre, nektere clanky jsou prilis vseobecne a malo specializovane.

MTB: ASRock4COREDUAL775-880pro;CPU: Intel E2160 1,8GHz;RAM: PC2 6400 DDR2 APACER 1024Mb;GPU: SAPPHIRERADEONX1650PRO256GDDR3;HDD: SATASEAGATE160GBM8MBCache

"Kdyz musim tak musim, a kdyz nemusim tak to zkusim"
fantomas.69
Nováček
Nováček
Registrován: 13. úno 2006

Příspěvek od fantomas.69 »

Na fóru jsem se registroval teprve před pár dny, ale PCtuning sleduji už několik let. Je zajímavé sledovat jeho vývoj, je to neustále se měnící chaos bez jakékoli osnovy :-)
liquidfunk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: PRIBRAM@FM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od liquidfunk »

Čtu jej prakticky od jeho vzniku, v poslední době však chodím stále méně často, ještě nedávno to bylo každý den. Kvalita článků jaksi stagnuje ale možná se to zdá jen mi.
maart
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2005
Bydliště: kousek od Zlína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maart »

Tak PC Tuning i forum čtu no bude to asi pul roku a chodim tady skoro denně :wink:
ff
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2005
Bydliště: ba_sk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ff »

nevim
piXar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. lis 2005
Bydliště: -disn3y-land-
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od piXar »

mmmm PCtuning čtu asi tak třičtvrtě roku. Na novej článek se kouknu každej den, ale čtu jen to co mě zajímá, většinou přecházím přehledy všeho možného a testy grafických karet, protože když se u vás řekne " levná low-endová grafika" znamená to grafika za 5k, 10x lepší než ta moje a na to prostě nemám, tagže nač to číst, že? :-D
Na druhou stranu, 85% všech článků sou zajímavý a přečtu je do konce ( někdy i víckrát ).
ITspot.cz - nejen seriózní blog o IT a Internetu.
Sweet_Acid
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2006
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sweet_Acid »

Od registrace (6.3.2006) jsem tu den co den. Koukal jsem nejriv na CaseMody ale po 2 tejdnech jsem zacal koukat i jinam ...
PC:CPU : AMD Athlon 64 3000+ @2,44 GHz, RAM : 1 GB, HDD : 160GB, GPU : NVIDIA GeForce 6600GT PCI-e, MB : ASUS K8N4-E, DVD Rom : NEC (MAD DOG)
Notebook: Compaq Armada 1750 Pentium II@400, 128 MB RAM, 60 GB HDD MODED - only color tuning : ))
Odpovědět

Zpět na „PCtuning - webový magazín“