Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Vzhledem k tomu, jak si někteří borci na blizzahackers čtou v D3 kódu jak v denním tisku, bych shrnul to tvoje spekulanství...

Žádná provázanost neexistuje, stejně jako ve wowku. :roll:
tst
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od tst »

keistown píše: ctes blbe
kde presne sem udelal chybu v tom cteni?

Total Rares: 330
iLevels 51-59: 137 (42%)
iLevel 60: 21 (6%)
iLevel 61: 123 (38%)
iLevel 62: 23 (7%)
iLevel 63: 26 (8%)
keistown píše:Libi se mi jak nekdo ostatni poucuje o placani bez dukazu a sam to dela
Kde presne ja neco tvrdim krome moji neviry (coz je muj osobni nazor) v konspiracni teorie?


Ale kdyz to tak pozoruju tak se stejne nema cenu o tom bavit :)
just me
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

1. Pointa topicu je, ze predtim to vychazelo na 20%, takze ctes jenom to co se ti hodi.
2. Rekls, ze pre 1.0.3 statistiky jsou vycucany z prstu, aniz bys mel dukaz.
tst
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od tst »

keistown píše:1. Pointa topicu je, ze predtim to vychazelo na 20%, takze ctes jenom to co se ti hodi.
2. Rekls, ze pre 1.0.3 statistiky jsou vycucany z prstu, aniz bys mel dukaz.
1. Ja rekl ze drop je 8 procent presne jak blizz rekl. Drop pred patchem sem komentoval jen v tom
ohledu ze pocty 63 ilvl sou vycucane z prstu podle odhadu. Coz je presne to co se tam pise. Dalsi
pointy me nezajimaji :)

2. Nejsem odbornik ale podle me statitiky zacinaji od tisicu a statisicu :)

Jak rikam neresme to stejne se nepresvedcime:)
just me
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

Pekny konspirace.

Jinak 1100-1200+- all resist a nedavam 3act elity.
Zacatek sel, ale ted sem v the keep dephts level1 a konecna.
Elity mi nakladaj neskutecnej dmg a neskutecne rychle regenerujou + silena cena oprav.Tam je potreba je dat na prvni pokus jinak se zregenerujou a na to nemam dps.
To se proste neda.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

ty to proste neumis hrat,ja si nemuzu pomoct,sem ve tretim aktu,ja DH a monk s 600all resist a projizdime jako nuz maslem
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

Hral si nekdy vubec barbara omg?A sam bez party?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Hral jsem s kamosem monkem a monk je uplne neco jinyho nez barbar, prijde mi ze ma daleko vic vychytavek jak prezit a self healu, revenge je nekdy docela o haluzi.
Stejne mi prijde ze ted se vyplati farmit akorat prvni akt. Sice nepada tak moc 63 ale probehnes ho celej tak za 40 minut a mas jednu dve 63ky.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

Ja vim ze barbar s monkem v parte je dost dobrej.
Zkusim jeste naky public hry.
Jinak moje komplet staty bez shoutu.
http://imageshack.us/photo/my-images/193/60333657.jpg/

A tady ukazka jak failuju.
Proste oni mi nakladaj strasne moc jako bych tam behal nahatej a navic ranged parchanti co predemnou zdrhaj.
http://www.youtube.com/watch?v=6CP21qmN ... e=youtu.be

A to sem tam jeste behal se zbrani s 700 life na hit a stejne mi hp ubihaj jako bych proste mel 0HP na hit.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

Pár připomínek k videu Heade. Neber to jako buzeraci, spíš jako pomocnou ruku..

1) když už jseš keep, tak musíš mít perfect positioning, abys přesně viděl do čeho vždycky jdeš. Co to je je na dlouho. Ale stačí vědět jak funguje mechanika hry na visibility a věci jako vortex atd.
2) K čemu máš wotb? Použít to nakonec fightu kdy už to prostě nedáváš je k ničemu. Měl sis prostě počkat až bude ready. Obzvlášť v týhle oblasti. To je jedna z nejhorších částí hry. Alespoň pro HCčkáře no..
3) To samý platí pro earthquake
3) Možná bys měl zkusit jinou kombinaci skillů. Já mám ve svý podstatě 4 defenzivní instance, kde ta úplně poslední je lahev. První je 400%armoru z leapu, druhá je stun, 3. je ta 65% reduction. Používám je tak, abych měl pořád jednu instanci volnou a distribuaoval snížení dmg po dlouhou dobu.
4) Je to holt softcore no, ale nechápu proč tam stojíš a mlátíš to, když je jasný, že chcípneš. Navíc si mohl leapnout pro ten health globe a ne si tam mezi nima ustlat :D
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

@HEAD: Pěkný staty, ale úplně ti chybí LoH. Jinak nejefektivnější je mít armor v poměru 10:1 k resistům... 10k armor a 1k all ress. LoH je klíčový na A3 to chce tak 1500+. Barbaři choděj A3/A4 klidně s 10k DPS, ale zato s 2000 LoH. Štít máš asi s malým blockem, bo 25% i s helmou je dost málo. Chce to mít hold všechno na úrovni a ne jen resisty a HP - což se lehce říká...

Taky není špatný build bez WotB a bez Earthquake s tím, že přibereš charge (dreadnought) a battle rage (marauder). Charge breakne jail i frozen + heal a battle rage buffuje 30% DPS napořád. Stejně ty elity nezergneš a je lepší nebýt závislý na CD. Stojí to za vyzkoušení. Každopádně k zábavnému a pohodlnému hraní má barbar pořád daleko s jakýmkoliv equipem při swoard and board stylu.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Diablo 3

Příspěvek od icebosss »

sem jedinej kdo je na act 2 inferno a jeste nikdy mu nepadla setovka nebo legendarka?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

icebosss píše:sem jedinej kdo je na act 2 inferno a jeste nikdy mu nepadla setovka nebo legendarka?
Nejsi, me taky jeste nepadla legendarka ani setovka a to jsem odehral dokopy cca 200 Hodin.
act 1-2 jsem byl na inf uz nekolikrat a nic.
Padaji same shity, zacal jsem to prodavat vendorovi protoze crafty stojej moc penez a vysledky takove ze z bs neslo nikdy nic pouzit nebo prodat. Pokud padne neco uchazejiciho, nikdy to neni nic extra ale aby se to dalo prodat vice nez za 50k.
Farmou vydelavam na chcipani v progressu a uvidime jak dlouho me to bude bavit.
Dneska jsem dokonce musel prestat progressovat, protoze uz nebyly prachy na opravu :D
Jinak act1 je po patchi sranda(nekdy si rikam jestli jsem omylem nezvolil Hell obtiznost), ale nejak uz me prestava bavit chodit to same dokola...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
tomisco
Nováček
Nováček
Registrován: 20. čer 2012
Bydliště: Praha 10

Re: Diablo 3

Příspěvek od tomisco »

Mam zatim nahrano 120 hodin, peclive jsem vsechno na mape rozbijel a zabijel a padl mi akorat na Nightmare jeden legendary prsten s nic moc staty. Uz jsem si nekolikrat rikal, co delam blbe. Vysoka hodnota Magic Find (pocitaje v tom Nephalem Valor) u hlavniho charakteru zatim znamena, ze mi v prvnim aktu na Infernu sem tam spadne rare predmet, ktery se da v pohode prodat na AH. Nastesti. Po zdrazeni oprav by mi jinak zlataky (na poradnou vybavu) pribyvaly dost pomalu. Do druheho aktu se tedy zatim nehrnu.
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Re: Diablo 3

Příspěvek od Slezman »

icebosss píše:sem jedinej kdo je na act 2 inferno a jeste nikdy mu nepadla setovka nebo legendarka?
prvni legendarka v pulce I. aktu inferno, ke konci jeste jedna, staty prumerne, hodne zlutych ma lepsi :)
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Hlavne podle me Magic find stat je o haluzi, mnohem lepsi je +% gold find.
Nekde to nekdo psal ze to zvysuje nejaky promile a prakticky to neni az tak zasadni.
Kamos to zkousel, par hodin chodil s vysokym magic findem a kdyz nahodil normalni veci, tak mel loot lepsi, proste haluz.
Taky me prijde ze snad v ACT1 inferno pada mene goldu nez padalo. S GF gearem a Valor buffy mam pres 200% a nic extra.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Diablo 3

Příspěvek od icebosss »

Butch píše:
icebosss píše:sem jedinej kdo je na act 2 inferno a jeste nikdy mu nepadla setovka nebo legendarka?
Nejsi, me taky jeste nepadla legendarka ani setovka a to jsem odehral dokopy cca 200 Hodin.
act 1-2 jsem byl na inf uz nekolikrat a nic.
Padaji same shity, zacal jsem to prodavat vendorovi protoze crafty stojej moc penez a vysledky takove ze z bs neslo nikdy nic pouzit nebo prodat. Pokud padne neco uchazejiciho, nikdy to neni nic extra ale aby se to dalo prodat vice nez za 50k.
Farmou vydelavam na chcipani v progressu a uvidime jak dlouho me to bude bavit.
Dneska jsem dokonce musel prestat progressovat, protoze uz nebyly prachy na opravu :D
Jinak act1 je po patchi sranda(nekdy si rikam jestli jsem omylem nezvolil Hell obtiznost), ale nejak uz me prestava bavit chodit to same dokola...
Tak to jsme na tom úplně stejně, asi mám nějakej buglej unluck char.... taky chodím act 1 a act 2 inferno dokola, protože to dál nedávám, padne mě 60 žlutých, z toho 2 zbraně lvl 63 a mají dps 250 a 300... tak co to kurva je... dál jít nemůžu, protože to je těžký a nemám goldy na eqip a zadruhé tam chcípám, takže nemám ani na opravu, už mě to začíná dosti sr** a nebaví mě to... v ah jsou věci za goldy drahý, nechápu kde mám jako vzít 10 mega na zbraň, mám 300k a držím si pořád stejně goldů kvůli chcípání, co vydělám to dám za opravy a všechny věci prodávám vendorovi, protože nepadne nic použitelnýho.... Za celou dobu hraní mě padla věc tak za 150k max co šla prodat, nic lepšího mě nikdy nepadlo...
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

jo ted me padl legedarni mec ... tak za cenu 5k :-D

Slezman: hraju jeste s cooperem a jeho carodejem s mocnou hulkou mezi nohy. barbar by se nam hodil ... nekdy se pripoj.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Re: Diablo 3

Příspěvek od Slezman »

nj, Blizz sází na tu velkou touhu to dohrát, samozřejmě skrz RMAH 8)
Nordir píše:jo ted me padl legedarni mec ... tak za cenu 5k :-D

Slezman: hraju jeste s cooperem a jeho carodejem s mocnou hulkou mezi nohy. barbar by se nam hodil ... nekdy se pripoj.
kde se teďkon pohybujete?
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

HC na hell pokořeno :). Nejvíc jsem se bál Izuala a Rakanotha, izual byl nějak podezřele v pohodě a rakanoth se neport, bo to nestihl. Ale kdyby to stihl, tak mě možná sundal. Jel jsem to v dmg.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“