Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

jelikoz je obtiznost na urovni "faceroll" a pribeh je uplne mimo,tak jediny co ze hry zbylo je reseni equipu,protoze o tom cela hra je...a vubec nejhorsi na tom je,ze neresis drop,nebo mista k farmeni,ale AH a ceny v nem,to je proste spatny
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Diablo 3

Příspěvek od Hladis »

Po zverejneni informace ,jak bude Diablo III koncipovano ,jsem okamzite ztratil o tu hru zajem a dobre jsem udelal. Nic proti farmingu ,ktery je pritomen ve vetsine MMO ,ale tohle je hra primo na tom postavena :? Chapu ze je to dnesni styl casual hracu ,ale tyhle zvracenosti ,kterych je plny web ,fakt nemusim jen kvuli tomu ,ze tomu nekdo dal jmeno Diablo a dela to shodou okolnosti studio se stejnym jmenem.
Obrázek
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Černý trh byl i u D2 (resp. prodávají itemu atd.) tady je to jen oficiální :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

kdo si kupoval itemy v D2 byl ciste retard,99% itemu tam bylo z editoru
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

No, ale
1. mozna jsem D2 hral fakt davno ale nikdy se mi nestalo ze bych se nekde zasekl, protoze nemam dost dobrej gear a musim desitky hodin farmit gear nebo gold, abych prosel gearcheckem

2. D2 nebylo postaveny na tom, ze 50 dropu je shit, 48 ma spatny staty, 1 je pouzitelnej pro jinou classu a 1 mozna pro tebe, jestli uz nemas lepsi.

Kdybych si mohl hrat svoje, s normalnima dropama, tak je mi aukce ukradena.

3. Zkus byt vyrobce cehokoliv a chtit 30% z ceny, kdyz to nekdo, kdo to koupil proda treti osobe :lol:

4. hromada lidi tvrdi, ze od spusteni RMAH jim i v 3. aktu zacly padat hlavne 55-59 crapy (rng je rng, ale behem dnu to jsou stovky predmetu, tam uz te rng tak moc hitnout nemuze)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

keistown píše: 4. hromada lidi tvrdi, ze od spusteni RMAH jim i v 3. aktu zacly padat hlavne 55-59 crapy (rng je rng, ale behem dnu to jsou stovky predmetu, tam uz te rng tak moc hitnout nemuze)
jako bez prdele do prdele,ale ono se to tak jevi i me,zatim jsem o tom nic nikde jinyho nevidel a myslel jsem si ze se moje bezna smula tak 2x zdvojnasobila,ale prestavam mit pocit nahody a nebo smuly,ale naprosto regulerniho zameru,aby lidi jeste mnohem vic pouzivali RMAH
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Ale ty věci do RMAH, by teoreticky někde měli padat, že jo :) Nebo že to dupuje sám Blizz?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Jak je to s Battlenet autentifikatorem pres mobilni aplikaci?
Je to nutne kvuli kazdemu nalogovani do Diabla nebo wowka, nebo je to jen nutne ke koupeni nebo prodeji pres RMAH?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
KOFis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od KOFis »

jen pro RMAH.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

mno... podle mě
Diablo 3 je super hra. Je zábavná, má spád, člověk neřeší přerozdělování bodů, protože hra to vyřeší za něj. Ohledně toho byla docela mela, ale i v D2 byly návody, kolik přesně dát bodů do čeho, aby to byl nakonec ten správnej build. Odpadá tedy sondování internetu a hraní podle návodu. Díky tomu jak je hra postavená můžu hrát každých pět minut jinej build a je to tak super, můžu si (ve městě) hned vyzkoušet jak se co provádí atd.
Loot je podle mě úplně v pohodě. Pokud by padaly předměty jak si to tu mnozí malují, tak mám za pět hodin dohráno a ta hra by mi pak už neměla co nabídnout. Jo, myslím si že v D2:LOD byl loot o něco málo větší, ale no big deal. Rozhodně bych kvůli tomu netrávil hodiny brečením na internetu. Na AH jsem zašel ze zvědavosti před pár dny. Za pár peněz (do 50K) se tam dá najít skvělej upgrade, pokud teda nepotřebujete věci z inferna. Blizzard ví, že inferno neni správně a bude patch. to je toho. Jinými slovy, hra jde hrát i bez AH / RMAH. to je asi všechno co jsem k tématu chtěl :roll:

pro rmah afaik authenticator není nutnej, jen je potřeba k maximální výši dealu 250 éček
Ahoj.
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

A to prý přemýšlí, že daj RMAH i do HC, který jako ekonomika ještě tak nějak funguje. Ono v tom HC mělo taky RMAH větší smysl z hlediska zisku, protože tam není taková inflace a itemy se prostě ztrácej. Pokud to udělaj, tak končím. Už takhle mi přijde směšný, že jsem za víc jak 100 strávených hodin našel jen jednu legendárku. WTF...Úplně zmizel ten pocit z nalezení dobrýho předmětu, je to jen otom hledání itemů s lepšíma statama. A to, že najdu něco, co mi přidá navíc 15 vitality není prostě něco nad čím udělám wow. V D2 jsem něco našel a často jsem dělal "wow"...
Strellok
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2012
Bydliště: Mělník

Re: Diablo 3

Příspěvek od Strellok »

Padají dost shity, ale na drop si nemůžu stěžovat. Padnou často dobré prsteny v hodnotě 2M+ a armor v podobné ceně. Za dva dny jsem si vydělal asi 20M a 3/5 z toho drop, 2/5 přeprodávání na aukci -> koupím 500k, 3M prodám atp.
Jestli jste zaseknutí na aktu 1 a farmíte butchera, doporučuju strávit ten čas radši na aukci a tím vyděláte 20x tolik za stejný čas.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Jo pockej, taky byla mela o tom, jak D2 bylo na prd, protoze stejne jsi mel jenom jeden build, a v D3 budou tisice a miliony ruznych kombinaci?

No a vysledek? Kazdej barbar ma revenge, protoze bez nej to nejde hrat? Vetsina ma Ignore Pain, nebo jak je ta abilita na snizenej dmg, na utok F....

DH buildy - vetsina strili ty chapadla, bez SS to jde hrat horko tezko, doplnovak na discipline taky docela nutnej, past na kitovani.

WD - flusacka, zombie bears, moc jsem se o to nezajimal

Wiz - poison hydra, blizzard

Hra mozna jde hrat bez AH, ale je to stejny argument jak placeni boostu v f2p srajdach. Nikdo te do toho nenuti, ale je to udelany tak, aby to bez toho stalo za prd.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Still.Lord píše:Ale ty věci do RMAH, by teoreticky někde měli padat, že jo :) Nebo že to dupuje sám Blizz?
tohle my,bezni smrtelnici,nikdy nemuzem zjistit,pouze konspiracni teorie...ja bych rekl,ze celej system dropu,aukce a hlavne RMAH je provazanej a navzajem se ovlivnujou
Naposledy upravil(a) Alfajk dne pon 18. čer 2012, 12:47, celkem upraveno 1 x.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Strellok píše:Padají dost shity, ale na drop si nemůžu stěžovat. Padnou často dobré prsteny v hodnotě 2M+ a armor v podobné ceně. Za dva dny jsem si vydělal asi 20M a 3/5 z toho drop, 2/5 přeprodávání na aukci -> koupím 500k, 3M prodám atp.
Jestli jste zaseknutí na aktu 1 a farmíte butchera, doporučuju strávit ten čas radši na aukci a tím vyděláte 20x tolik za stejný čas.
tobe to prijde normalni ? tobe prijde lepsi 2 hodiny prosedet nad aukci misto toho,abys sel do hry a dropnul neco pouzitelnyho? jestli je tohle to,o co dnesni "hraci" stojej,pak potez panbuh,bude hur
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

No ja mel metodu prekupovani materialu, ale kdyz ted podelali tu aukci na komodity tak uz to nejde.
Strellok
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2012
Bydliště: Mělník

Re: Diablo 3

Příspěvek od Strellok »

Alfajk píše:
Strellok píše:Padají dost shity, ale na drop si nemůžu stěžovat. Padnou často dobré prsteny v hodnotě 2M+ a armor v podobné ceně. Za dva dny jsem si vydělal asi 20M a 3/5 z toho drop, 2/5 přeprodávání na aukci -> koupím 500k, 3M prodám atp.
Jestli jste zaseknutí na aktu 1 a farmíte butchera, doporučuju strávit ten čas radši na aukci a tím vyděláte 20x tolik za stejný čas.
tobe to prijde normalni ? tobe prijde lepsi 2 hodiny prosedet nad aukci misto toho,abys sel do hry a dropnul neco pouzitelnyho? jestli je tohle to,o co dnesni "hraci" stojej,pak potez panbuh,bude hur
Normální ani lepší mi to nepřijde. Zdá se mi to ale jako daleko perspektivnější, než hledat něco tam, kde to není,. To je doporučení těm, kteří nemají peníze a jsou z toho strašně nešťastní. Teorie vytvářet není třeba, víme o čem diablo je a co na hru platí. V aktu 1 nic slušného nepadá a překupováním se dá vydělat daleko víc. Každého baví něco jiného a slovo zábava je díky D3 silně deformováno...
to each his own
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

keistown: buildy rozdílné jsou. v blizzardím prohlášení jak tady někdo postoval bylo, že (nepamatuju si přesně) malý procento hráčů má stejnej build.
v D2LOD se používaly dva, možná tři útoky celou hru. tady je šest abilit, který jsou permanentně k dispozici.

jo, nějaký ability jsou silnější než ostatní a jasnější volba, ale nemusí to tak nutně být. ale ok, revenge je docela jasná volba. zbývá pět abilit ;)
Ahoj.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Jo, tak kdyz se bere ze vymenim jednu abilitu jako jiny build, pak jo.

Pet abilit minus shout na resisty jsou ctyri. Minus Ignore Pain - nekdo kdo hraje barbara v A3 A4 by mohl rict jak moc je to nutny. Zbyvaji tri. Jako main utok se pouziva Frenzy nebo Cleave. Wotb protoze nic co by se vzdalene blizilo 100% dmg navic neni. Pasivky to samy, Nerves of Steel, Tough as Nails. Treti nejaka na dmg.

Nemluve o tom, ze barbari co nemaj nejakej uzasnej gear a jdou progressovat A1 to musi poskladat uplne defenzivne.

Me nejvic rozesmiva, jak v D2 byla volba vzdycky "imaginarni", pritom D3 je to samy v jinym stylu.


Rampa: inferno
Naposledy upravil(a) keistown dne pon 18. čer 2012, 13:23, celkem upraveno 1 x.
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

A to se předpokládám bavíte o infernu nebo hellu? Já jsem nighmere HC odjel s barbarem bez revenge a jako glass cannon - tzv weapon mastery, Ruthless, Brawler
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“