Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

atk speed je na obojrucakoch k hovnu. tam ide o cisty dmg. nie o dmg za sekundu, preto treba pouzivat skilly co najviac benefituju z % dmg a nie dps. ma zaskocilo ze pouzivas frenzy. viac dmg by si dal s bashom alebo cleave.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

jedu tohle
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... YZW!cbZZaZ
A hraje se mi s tim perfektne.
Kdyz je velkej pack, tak nabehnu k nim pouziju stun co je portne ke me a dam rend=na 99% nikdo neprezije a navic me to healuje kolem 6-10k za vterinu :) Jiny AOE nepotrebuju.
Na single dps mam frenzy+ maniac.
Rend tika za 30-60k kazdou vterinu.Prakticky zabijim jenom rendem.To na normalni moby staci.
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
vrana17
Nováček
Nováček
Registrován: 09. úno 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od vrana17 »

čau zhaním lidi na MP hraní ve skupině. Mám celkem brutálního monka dávám sám MP5, ale potřebují další lidi aby to šlo rychle dolů. Pokud máte zájem napište mi na vrana17@centrum.cz
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

napiš sem tvůj battletag...
Ahoj.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Potřebuju si aktivovat SMS protect a mám problem že mi na mob nepříjde potvrzovací kod... v jakem formatu to tam mám zadat? zkoušel jsem cokoliv a ani prd... Roaming mám aktivovaný...
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

tak,jako to tam maj napsany,zkousej to znovu a znovu,posilal jsem zadost snad 10x nez to konecne prislo...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

To je zase jednou rada jak noha...
E: Super, už to přišlo :lol:

E: To jako při každé transakci na RMAH mi budou posílat SMS ověření? než mi ten dementní kod příjde, je to tak 5 minut... na to se můžu vys... :?
Prince
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Mohelnice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Prince »

Máš smartphone? Tam můžeš nainstalovat autentifikační aplikaci, kteá generuje v cca 30 sekundových intervalech ověřovací kódy, které jsou synchronizované s ověřovacícmi kódy pro tvoje transakce na serveru. SMS musí být hrozná otrava...
Intel i5-4570 ES + Coolermaster Hyper 212 Plus l Gigabyte GA-Z87-HD3 l 2x 4GB DDR3 Crucial Ballistix Tactical CL8 1600Mhz l
MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX 6G OC l Samsung SSD 850 EVO - 250GB | HDD 250 + 1000 GB SATA II l Seasonic S12II-620 620W l Fractal Design Define R3

Logitech G502 + G413
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Jestli to mají i pro smybian tak no problem.... Ale pochybuju :D
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od H2SO4 »

Overeni SMS to po me chtelo pri prvni transakci a od te doby ne :)
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

I s tím prvním zadáním je problém :)
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

blokl jsem si účet, protože jsem se přihlásil z jiného PC. troskotám na tom, že mail byl vytvorenej jen kvuli tyhle hre a heslo si nepamatuju. LOL
Ahoj.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

ROFL ... s kym ted budu hrat :lol:
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

koupim novej klic :). ale ten stormshield!
Ahoj.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Cooper69 píše:koupim novej klic :). ale ten stormshield!
Nekupuj to je blbost .... zkus to pres support toho mailu.

neeeeeeeee muj stormshield ....
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

support bez sance, nemam kontaktni mail, kontroln otazka wtf?...:DD. ale to heslo snad prolomim, mel bych to mit snad i nekde napsany...

BUUUUU
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

ucet se da obnovit i bez znalosti tech veci,postaci treba dukaz o nakupu klice/hry,mozna i screenshot z uctu nebo tak neco...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

No já když se přihlásil do hry z jiného místa, tak to po mě chtělo bu´d odpověď na kontrolní otázku, nebo CD-klíč (myslím první 4 znaky, nebo tak nějak) :)
Jinak viz Alfajk
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Tak dneska mi konecne padla setovka .... jinak dneska mi to pada celkem casto jedna setovka + 2 legendarky za hodku a pul. Jedna legendarka je crap zbytek je v hodnote desitek milionu
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

jakej mas mfind ? a kolik je teda cap ? a jak funguje to monster power a infernal machine ? kde se to zapina?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“