Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
kozel97
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2012

Re: Diablo 3

Příspěvek od kozel97 »

T1ger píše:Uz mi vratili veci :) A tomu co mi tie veci ukradol prajem BAN od Blizzarda, hoc to asi realne nie je..
Třeba si zabezpečit účet. :-)
i5 2500k @ 3.3 GHz | Gigabyte Z68XP-UD4 | MSI 560Ti-Hawk OC | 2x4GB RAM | Intel 320 SSD 80GB | WD Blue 1TB | Fractal R3 white | Hackintosh OS X 10.10.2 - Windows 8.1 dualboot
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od H2SO4 »

HEAD píše:BTW kungen s monkem za jeden den hned ve 2 actu.
Predtim s barbarem snad 14dni farmil act1 a na act2 nemel.Ted si zalozi monka hned si to tam dava.

Dalsi dukaz jak je barbar dojebanej a super slabej.
Opravdu by me zajimalo jak to chce blizzard resit.Barbar potrebuje opravdu obrovskej buff po vsech strankach.

Tady mas nejaka videa ze to de i s barbarem,je to vsechno o equipu a goldech,do budoucna o eurech.

act4 solo barbar - 1h + stit,pod videem ma jeste odkazy na svuj equip atd.pekne tam vsechno vysvetluje.
http://www.youtube.com/watch?v=XSxwug0mkdg


act2 solo barbar 2h, je to stream takze ne vzdycky je online
http://cs.twitch.tv/kingkongor
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od goelr »

Vcera ACT III na NM ve 4 lidech a konecne trochu tuzsi. Ale neskutecne se to nekdy sekalo - obzvlast ke konci aktu (hodne nepratel, ohen apod.). Latence byla dobra.
Co nestiha CPU nebo GPU? Sestava v popisu a 1920x1080 a vse na max. Testy HW na netu jsou nic moc...
Diky
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Moja zostava v podpise a tiez kde tam hodim nejaky plosnak (earthquake) + wizard a vsetci naraz vybuchu = sprcha krvi atd tak mi dropne FPS aj na 10+-. Podla mna optimalizacia...a stava sa vam ze v velkych bitkach kde je strasny misung zvukov tak vam vypadavaju niektore zvukove efekty? Napr zvuk sekania atd atd.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Zvuk mi nevypadává, ale když jsme šli ve třech lidech konec Hellu + začátek Inferna, já barbar+DH+Wiz a mlátili nějakou slušnější hordu nepřátel, tak se FPS propadávali i u mně ke +-20-ti.. :roll:
Takže to asi nebude moc slabým železem, ale netuším čím to může být :?

BTW na barba jsem se po několika pokusech v actu II v Infernu prozatím vy...
Wizu jsem dal na lvl 60 a do Inferna s absolutním klidem aj sám aj v coopu částečně a úplně bez problémů a bez větších investic v AH, takže tolik k tomu.....
Včera jsem už jenom zkusil dát kousek z Actu I v Infernu a taky pohodička a to mám staty stokrát horší než s Barbem.....
Úpřimně mně ten barbar aj trošku přestal bavit....

Co doporučujete používat na Infernu pro Wizu, co se Vám jevilo jako nejlepší ?
Teď u toho doma nejsem, ale mám tam cold štít, toxic hydru, takové ty bubliny( :lol: )+orbit na pravém na myši plus tu OP bytost a čtvrté ani nevím :-D
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Strellok
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2012
Bydliště: Mělník

Re: Diablo 3

Příspěvek od Strellok »

Ze srdce vám doporučuji nehodnotit inferno po stránce obtížnosti v prvním aktu. Ten je až směšně jednoduchý v porovnání s následujícími.
Jestli nemáš dobrej attack speed nebo velikou dmg, tak bych se zaměřil na kitování.. tj. blizzard, venom hydra a zbytek podle chuti. Takhle se tam dá zabít všechno, protože je tam většinou dost místa na zdrhání.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

To já moc dobře vím 8-)
První Act je v porovnání s druhým procházka růžovým sadem :lol:
Říkám, že ve druhém s barbem mně cokoliv onehitne :?
Ale co jsem tak slyšel, tak třetí je prý kousek lehčí od druhého, má s tím někdo zkušenosti ?
Mně bude chvilku trvat překousat ten druhej :nervous:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

eLPeCKo píše: Říkám, že ve druhém s barbem mně cokoliv onehitne :?
Poridil jsem si lepsi veci asi za 400 000g celkem. Hlavne vitalita(z ni mam armor), stit, brneni celkove.
Na resisty jsem se ted vykaslal, ono to jde blbe dokopy, malo veci ma hodle vitality, rozumne str a pritom i resist all(co jsem se docetl tak armor by mel pokryvat jak melecko tak spell dmg), hodil def talenty a vetsina abilit taky def a da se to.
Vcera jsem progressoval sam Maghdu a dal jsem ji na pulku, vychytam uhybani pred tema kyjema od addu a taky to pujde. Nejaky elitni packy davam treba na 3-5x smrti ze to dobehnu a doufam ze nebudou mit full hp. Jinak klasicke grupy uz me nedaji na jednu ranu, je to o brneni a taky o tech def abilitach a spelech.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Jaké def ability používáš ?
Já mám to zvýšení armoru o hodnotu HP, a další ani nevím, nejsem teď u toho doma a hlavně jsem drtil poslední dny wizu, tak jsem na barba trošku zapomenul....
Dnes plánuji zkoušet barba i wizu v Infernu, tak uvidíme jak obstojí, ale přijde mi, že i v AH jsou věci pro wizu levnější....
Mno asi jsem jenom pro barba špatně hledal....
Kámoš se včera trápil pár hodin na Belialovi a nepodařilo se mu ho zabít :shock:
Já se mu tam se svým hovno barbem radši ani nepletl :lol:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Leap + iron impact - zvednuti armor na kratkou dobu ale dokaze zachranit zadek.
Pripadne ground Stomp na cistej stun.

Ignore pain + iron hide - nezbytnost i na normal moby prakticky bohuzel.
Revenge + provocation - hodne slusne a caste healovani, zvlast kdyz je hodne mobu kolem tebe.

Ostatni pak podle situace, kdyz single target boss, tak frenzy, jinak cleave
Vybornej je Hammer of Ancients spolu s perkem Thunderstrike, zvlaste na skupiny mobu, dostanou stun kdyz jednoho z nich zabijes a to se hodi.

Mno a ruzne experimentuji s berserkerem, earthquake, Pripadne War Cry -Impunity.
Zalezi co me ceka.

V prvnim aktu jsem pouzival hodne dps spellu ale ted to nejde. Jeste nemam tak dobrou zbran abych si mohl dovolit to prozergovat, musim hlavne prezit.

Co se tyce talentu, tam jde vice kombinaci
Zaklad je asi Nerves of Steel, Tough as Nails, a ten treti Suprestition nebo Pound of Flesh.

Taky treba vsechno nedelam jak mam, takze spis to ber jako moznost nez nejaky Guide.
Naposledy upravil(a) Butch dne pon 4. čer 2012, 13:06, celkem upraveno 1 x.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Jak muzes nemit resisty?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Zkousel jsem to s nima koupil jsem asi 6 veci(mel jsem 600fire a kolem 400 ostatni s buffem), a nebylo to moc dobry, hlavne armor co mel resisty tak mel malo hp nebo malo str.

Co jsem se docetl tak armor celkove redukuje dmg od vseho ne jen od melecka ale i od spellu.

Je v tool tipu, reduces all damage from enemies. Kazdopadne uplne bez resistu nejsem...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Jasně neberu to jako guide, ale jako inspiraci pro zkoušku různých kombinací...
Na Infernu si člověk musí najít tu správnou kombinaci ke svému gearu a způsobu hry...
Mno jak říkáš itemy co mají hodně restů vitality a ještě aj co to strength stojí několik melounů na AH....
Je dobrý obětovat kousek strengthu a mít víc vitality, armoru a resistů.....
Jinak než farmením goldu a utrácením na AH to innferno s barbe, prostě nepůjde....
S Wizem to půjde i při utrácení menších částek a ukitovat se to dá, co jsem tak viděl u kámoše..... :oops:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Dobrej je ten pokrik na zvyseni armoru + resist, je taky v tech jmenovanych.
Cry -Impunity

Ale momentalne pro nej nemam na liste misto, tak zkousim jine kombinace.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Jo ten War Cry používám nonstop 8-)
Bez toho se v Infernu nehnu na krok :lol:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

ja idem barbara act 1 2 hand cisto na crit dmg a nie na atk speed - staty:
Obrázek
Obrázek

elity dam v beserkerovi na 2 kladiva ked kritnu (cca 400k dmg)
na act 2 sa nechytam. na to by som potreboval aspon tych 700+ poison resistov lebo tie muchy su nenormalne silne. rozmyslal som ze skusim rovno ten act 3 ked hovorite ze dvojka je najtazsia. dvojka mi robila problem aj na hell ked som to hral 1x. hlavne tie waspy su nenormalne boostnute a ked natrafite na wasp elite tak rovno logout a restart.
Shift
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2008
Bydliště: Polička

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shift »

tak jsem si založil wizarda a hned v prvním actu na normal, mně vypadla legendárka z toho stojanu na výstroj :o
sice je nanic, ale docela jsem se divil :-D

http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... vutje.jpg/
Naposledy upravil(a) Shift dne pon 4. čer 2012, 14:47, celkem upraveno 1 x.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Jj ty mouchy jsou neuvěřitelné kur*y....
To bych lisknul toho co je vymyslel :lol:
A opravdu třešnička je ten Belial na konci druhého aktu....
Ty poison kruhy prostě na Infernu ubírají HP hrozně rychle, tam to chce fakt vypiplaný resisty už :?
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
tst
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od tst »

u Beliala se to chce hlavne rychleji uhybat :)
just me
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Mno jako barb to není taková prdel jak to vypadá :lol:
S wizem to právě kámoš neomhl dát nějak...
Uvidíme, až se tam někdy dohrabu :?
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“