Stránka 1 z 1

Škrábance zevnitř

Napsal: úte 27. čer 2006, 19:10
od deluX
Zdravím !!!

Kamarád má něaké starší CRTčko a má ZEVNITŘ plno škrábanců.Celkem by mě zajímalo jak se tam udělali ? Je to stářím (odejde ?) ? Značku si nemůžu vzpomenout.

Děkuji

Napsal: úte 27. čer 2006, 20:45
od Adamsquare
To jako, že je sklo poškrábané z druhé strany? :?

Napsal: úte 27. čer 2006, 20:56
od Skodik
No to je imho blbost, kdyz je vevnitr vakuum, jak by to tam asi skrabal? :D

Napsal: úte 27. čer 2006, 21:07
od wallot
pres samotnou obrazovku je prece jeste kryci sklo. asi mel monitor nekdo rozebrany a poskrabal ho nic jineho me fakt nenapada.

je to fakt zevnitr? jsou to opravdu skrabance? nejsou to jen nake hluboke zvenku?

monitor se samovolne poskrabat nedokaze.

Napsal: úte 27. čer 2006, 21:32
od ctrl_j
Imho to budou spis poskrabany vevnitr plasty ne sklo. Mohlo to byt v servisu a technik to prejel sroubovakem ...

Napsal: stř 28. čer 2006, 10:12
od deluX
No tak jestli to sou přímo škrábánce nevím,ale jeví se to tak.Jsou to stejně dlouhé svislé čárky.když se na obrazovku dívám přímo nejdou moc vidět ,ale jakmile se člověk dívá někde z boku vidět jsou celkem dost.Monitor v servisu nebyl.Ty čárky tak něak míchají barvy.Jako když si na mobilu s barevným displejem poškrábáte kryt.

Napsal: pát 7. črc 2006, 14:20
od petr_
A nebude to škráblá antireflexní vrsva ?