Stránka 1 z 1
LCD SONY nebo EIZO ?
Napsal: pon 23. úno 2004, 16:56
od VincNetIBM
Ahoj lidi, chci si konečně koupit LCD a rozhoduju se mezi EIZO L557 / L567 a případně jiným, mám zálusk na Sony SDM-HS73P. Ozvěte se někdo, kdo by tohle SONY už doma měl, nebo případně, se mrkněte na tuhle stránku někdo, kdo se v těhle těch LCD vyzná. Rád bych v tom měl jasno. Díky
http://www.sony.cz/registrace_monitor/hs_onyx.htm PS. Má prý novou obrazovku Onyx a už sem ji viděl v notebooku a je fakt skvělá, ale nemůžu to srovnat s Eizem, neviděl sem ho.
Napsal: pon 23. úno 2004, 17:05
od Suleky
oba budou super - spicka ve svy tride

Napsal: pon 23. úno 2004, 23:21
od Lukin
Jestli chces jit do Sony a chces do toho vrazit takovy penize, tak jdi raci do toho novyho modelu HX73B, je hezci(ja vim, to je subjektivni) a ma lepsi parametry a nestoji zase o moc vic asi o 2000, taky o nem vazne premyslim.

Proč kupovat obstarožní technologii?
Napsal: úte 24. úno 2004, 11:15
od NANAO
Jestli ti můžu poradit ,tak jdi do toho EIZA.
Podstatně novější technologie dispaye (PVA)
Excelentní technologie pro zpracování barev (10-bitová hloubka barev)
87-90 % displayu bez jakýchkoliv vad

.
5-letá garance

(3-letou garanci dnes poskytují jenom výrobci kteří si nejsou jisti svou kvalitou svého výrobku)
Nezapomeň ,že pořídit si monitor EIZO je běh na dlouhou trať!
Monitor můžeš videt a vyzkoušet v
http://www.eizo-shop.cz
Napsal: sob 28. úno 2004, 20:38
od z1d
Jestli maš penize na Eizo tak ho ber. Je to s tim Sony řek bych nesrovnatelny. Sam mam Eizo L557 a naprosta spokojenost.