NVIDIA News

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Thellwin »

HEAD píše:Ve vsech hrach je 6800XT rychlejsi nez rtx 3080 a nekde i nad 3090
https://www.gpureport.cz/testy/TestScenes.aspx
Proč lžeš když to není pravda?

Jinak tohle už s NV news moc nesouvisí tak to pak asi promažu.
Goldnoob team proud member!
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: NVIDIA News

Příspěvek od satik »

Pro pobavení: (aneb když zloděj křičí "Chyťte zloděje" :D )

http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/g ... me-to.html
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: NVIDIA News

Příspěvek od crashPC »

To se nedá číst ty splašky. :mrgreen:
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Hladis »

Neni to moc k pobaveni, nyni jsou totiz jeho naroky zcela legalizovany.
Obrázek
IVNAtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. lis 2014

Re: NVIDIA News

Příspěvek od IVNAtor »

Normalne som chcel kupit novu radu od nvidie ale toto ma tak dopalilo ze na just pojdem do AMD :-D Voe tak aby tie kur** este diktovali ako maju o nich pisat to je moc...
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: NVIDIA News

Příspěvek od crashPC »

HWU vydali nové video s aktuálním info.
IVNAtor: ačkoli nVidia nese plnou zodpovědnost za své činy, ne vždy je to tak černobílý. Bylo by od nVidie hezký, kdyby to prošetřili a pár hlav se kutálelo. :mrgreen:


Všechny firmy jsou v byznyse pro peníze. Nemysli si, že se nemůže jinde takovej humus dít. AMD mě vytočilo když napsali že ZEN3 nepojede na B450 chipsetu, a pak mě znova vytočilo když jsem si koupil B550 a BIOSy na B450 začaly vycházet předčasně. Ceny CPU jsou nasírací a levnější verze nikde, dostupnost GPU mizerná. Tráva za plotem NENÍ zelenější.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
sajty
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. lis 2020

Re: NVIDIA News

Příspěvek od sajty »

HEAD píše:Kdo chce recenzi muze se podivat na test sceny/hry(vysledky 6800/XT tam jsou).Ve vsech hrach je 6800XT rychlejsi nez rtx 3080 a nekde i nad 3090
https://www.gpureport.cz/testy/TestScenes.aspx
Nejseš ty příbuzný "redaktora" DDWorld? :-D
GIGABYTE B650 AORUS PRO AX | Ryzen 7 7800X3D + Noctua NH-D15 chromax.black | SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G | Kingston 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY Beast Black EXPO | Kingston KC3000 NVMe 1TB + ADATA LEGEND 800 NVMe 1TB | MSI MPG A1000G PCIE5 1000W | be quiet! SILENT Base 802 | AOC Q27G2S/EU Gaming + Viewsonic XG2405 | CZC.Gaming Hexblade | ZOWIE S1-C | Razer Blackshark V2 | DXRACER OH/WY103/N
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Ache »

Hladis píše:Neni to moc k pobaveni, nyni jsou totiz jeho naroky zcela legalizovany.
Je to smutný, ale je to tak. :sad:

Číst se to fakt nedá, dočetl sem to do půlky a x krát tam opakuje jak Staněk vydírá redakce (tedy hlavně digitální zkázu)... jenže po tom dopise pro HUB, nelze proti tomu říct ani popel. Tohle je fakt slušný fail, dát takhle haterům nvidie munici přímo pod čumák. Ale je dobře, že to uniklo (blbost toho, kdo ten dopis psal takhle upřímně :) ).
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
joraell
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2016

Re: NVIDIA News

Příspěvek od joraell »

satik píše:Pro pobavení: (aneb když zloděj křičí "Chyťte zloděje" :D )

http://www.ddworld.cz/pc-a-komponenty/g ... me-to.html
Popravdě mi bylo hned jasnýže ten Ddement napíše nějaký lánek ve kterém se zane obhajovat využívajíc této situace. Nicméně tohle předilo všechna moje oekávání. Nejlepší frk na tom je ten, že když ho kdokoliv vyzval aby tedy předložil nějaký důkaz. E-mail. SMS cokoliv tak to vždy smazal :D

Chorej magor....
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: NVIDIA News

Příspěvek od crashPC »

Já věřim, že tenhle člověk nemá nárok, i kdyby mu nVidia napsala přesně to samý co HWU. Opravdu mi není jasné, čeho chce tím článkem docílit. Jen ho nechme vykopat si ještě hlubší jámu.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
joraell
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2016

Re: NVIDIA News

Příspěvek od joraell »

crashPC píše:Já věřim, že tenhle člověk nemá nárok, i kdyby mu nVidia napsala přesně to samý co HWU. Opravdu mi není jasné, čeho chce tím článkem docílit. Jen ho nechme vykopat si ještě hlubší jámu.
Tak hlavně mu by nikdo nic takového ani nenapsal.

Nejvíce mě pobavilo jak se myslím že Fractal jednou pochlubil na svém CZ facebooku, že jejich zdroj dostal ocenění na DDworldu a pod oním příspěvkem bylo asi 20 komentářů jen o tom zda to je vlastně vůbec ocenění a nebo spíše anti-cena. A že než posílat HW jemu a Belkovy to ho raději mohou hodit do kontejneru s elektroodpadem.
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: NVIDIA News

Příspěvek od crashPC »

Bhahaha dobrá uživatelská základna. Mít na sobě naskákaný vpodstatě ken trolly a hatery je také umění. :mrgreen:
Zajímalo by mě, jestli bude nějaký followup a domáknem se někdy pravdy. Podle mě to ten člověk z PR nepsal, ale možná byl donucen/uplacen napsat tu poslední omluvu. Na jeho místě bych radši rezignoval, než toto.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
joraell
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2016

Re: NVIDIA News

Příspěvek od joraell »

crashPC píše:Bhahaha dobrá uživatelská základna. Mít na sobě naskákaný vpodstatě ken trolly a hatery je také umění. :mrgreen:
Zajímalo by mě, jestli bude nějaký followup a domáknem se někdy pravdy. Podle mě to ten člověk z PR nepsal, ale možná byl donucen/uplacen napsat tu poslední omluvu. Na jeho místě bych radši rezignoval, než toto.
Tak maká na tom už pár let a základnu stále rozšiřuje. :lol:
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: NVIDIA News

Příspěvek od crashPC »

Nevim jestli je to dobrý téma, ale nainstaloval jsem nový drivery, a dnes čtu, že nVidia udělala další hotfix, a voila, PC už se s 3060Ti nerestartuje. Vše zachráněno.
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Braňo1977
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2012
Bydliště: Bratislava

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Braňo1977 »

lian li pc-7nb, xeon 1231v3, scythe mugen5, 16gb ddr3 cl9 1600mhz, msi 4060 gaming x nv edition, crucial mx500 500gb, super flower leadex II 80 gold 650w, sound blasterx ae-5, mackie cr3, philips 246e7qdab
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Hladis »

Nvidia kvůli nedostatku grafik na trhu vrací do výroby GeForce GTX 1050 Ti s čipy Pascal
https://www.cnews.cz/nvidia-nedostatek- ... na-vyroba/
Obrázek
prihlasjmeno
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2020

Re: NVIDIA News

Příspěvek od prihlasjmeno »

By mě zajímalo, k čemu se bude vyrábět něco, čeho jsou plné obchody. Proč ne 1660(Ti)/1070(Ti)/1080(Ti)? To by aspoň mělo smysl, ty nikde nejsou.
Na práci: Asus ROG Strix GL503V (i5-7300HQ / GTX 1050) ||| Na hraní:
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Ache »

cokoliv lepšího by stejně skončilo na miningu - proč to tedy vyrábět. 1050Ti má jen 4GB a tak už třeba na ETH (kvůli kterému ty karty nejsou) dobrá není a jak by řekl Ralf: "Neneni to žžžádný zázrak, ale na nějaký zahrání ttto staččí." :)
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
prihlasjmeno
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2020

Re: NVIDIA News

Příspěvek od prihlasjmeno »

Já si myslím, že ani miningový trh není nekonečný, takže proč jim nehodit i nějaké desítkové karty? Pokud na to jsou kapacity, tak proč ne. A opakuji - 1050Ti je v obchodech dost a nikdo to nekupuje. Tak proč to vyrábět? Aby to leželo na skladech? Má to nějaký smysl? Proč raději nevyrobit to, co by se prodalo?
Na práci: Asus ROG Strix GL503V (i5-7300HQ / GTX 1050) ||| Na hraní:
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: NVIDIA News

Příspěvek od Ache »

Kdyby ležely na skladech tak je nebudou dál vyrábět, ale asi se spíš skladové zásoby tenčí. :-D
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“