Stránka 1 z 1

Problám s chladičem (asi) grafiky

Napsal: úte 3. říj 2006, 19:30
od Vláďa
Mám problém s PC. Počítač je v poslední době poměrně hlučný a větráček "rachtá" - vydává chvílemi hlasitější zvuky jako kdyby se o něco dřel.
Pravděpodobně se jedná o chladič grafiky (Nvidia GeForce FX 5200).
Stalo se vám někomu něco podobného? nehrozí přehřátí grafiky (větráček běží ale bojím se jestli zvládne chladit dostatečně)? Co se s tím dá dělat?

Napsal: úte 3. říj 2006, 20:01
od DAveDOG
Dokud dělá hluk tak se točí. :-) Ale asi Ti tady každý doporučí výměnu ventilátorku nebo celého chladiče.

Napsal: úte 3. říj 2006, 20:01
od sacrifice
asi loziska... mozno pomoze rozobratie a namazanie lozisk... ak nie, novy fan, respektive chladic...

Napsal: úte 3. říj 2006, 20:02
od sacrifice
asi loziska... mozno pomoze rozobratie a namazanie lozisk... ak nie, novy fan, respektive chladic...

Napsal: úte 3. říj 2006, 20:54
od xladas
ja sem mel kdysy fx5200 a ten vetracek nebo jak tomu mam rcit rikat:D...no bacha na to at se ti nezadre protoze ta mala vrtulka se rada dre asi bys mel vymenit co nejdriv