Stránka 1 z 1

Samsung SyncMaster 215TW koupit??

Napsal: pát 6. říj 2006, 00:37
od crim
Nějaké postřehy,zkušenosti s tímto monitorem http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37470
Je to můj horký favorit 8)

Napsal: pát 6. říj 2006, 10:47
od martinn

Napsal: pát 6. říj 2006, 13:23
od mrozu
Ja uz jsem pro nej rozhodnutej, ted me spis vrta hlavou kde koupit. Psal jsem do cybexu 2x mejla, jestli mi ho zlevni a zadna odpoved, takze od nich davam ruce pryc. Vypada to na obchod.cz.

Napsal: pát 6. říj 2006, 16:12
od crim
No nejlevnější je tady http://www.pixmania.cz/cz/cz/259402/art ... srcid=1704
Jestli ho někdo má, zajímá mě především odezva, protože barvy a úhly má velmi dobré.

Napsal: úte 31. říj 2006, 08:53
od kopyto
Celkem mi trvalo zvyknout si na širokoúhlej formát při práci (exel, word, www) ale ted už to jde (dnes bych ho na praci nebral). Vlastně bych ho dnes asi nekoupil, ale zase ocenuji externí video vstup. Mám do něj píchnutej DVB-T a musím říct, nic moc. Rychlejší tmavé scény nestíhá. Hry hraji jen občas a tam no problém.

Napsal: úte 31. říj 2006, 09:20
od Sentenced
crim píše:No nejlevnější je tady http://www.pixmania.cz/cz/cz/259402/art ... srcid=1704
Jestli ho někdo má, zajímá mě především odezva, protože barvy a úhly má velmi dobré.
Mel jsem ho tejden a odezvy bych se nebál, snad v žádny hře jsem nepozoroval nejaky problemy nebo nedostatky... Pokud je človek schopnej přežít widescreen nebo to dokonce vyžaduje, je tohle podle me dobrá volba.