Stránka 1 z 1
Problém s DVD/RW LITE ON LDW-451S - vyřešeno
Napsal: úte 9. bře 2004, 12:38
od drbi
chtel jsem se je zeptat, obcas se mi stane ze se mi nepodari vypalit dvd. bud se nedokonci nebo hodi hlasku behem vypalovani. chci se zeptat zda je mozne zkusit preinstalovat firmware stejnym, jestli treba v nem neni chyba a pak by to bylo ok? nebo mam zkusit dat novejsi firm ale na ten jsem moc dobreho neslysel.
ted mam liteon dvdrw 451 firm. gsb6
diky za rady
Re: instalovat novy firmware na liteon dvdrw?
Napsal: úte 9. bře 2004, 22:17
od JanoF
ak bude novsi tak asi bude lepsi no mozno

vyskusaj to prepali tym co mas este raz a ked to nepojde tak tym novsim a ked ani potom tak skus ine media alebo reklamancie alebo novu

Napsal: stř 10. bře 2004, 08:07
od drbi
tak jsem to vcera zkousel, ale u jedny veci jsem se zarazil. kdyz jsem zpustil ten update tak mi to dalo na vyber mechaniky ale kazda mechanika tam byla uvedena 2x. lisi se pouze cislama pred nazvem, neco jako 0-0-0-15 a 1-0-0-0 nebo tak nejak. updatoval jsem oba, nejdriv ten s tou 15kou a pak s tou jednickou. nebo jak by to melo byt, nevi nahodou nekdo?
Napsal: pát 12. bře 2004, 10:48
od JanoF
to mas 2 tie iste alebo to tam vyhodilo k jednej 2 na vyber

Napsal: pát 26. bře 2004, 07:29
od drbi
mam tam jen jednu ale uz jsem to nahral k obema, doufam ze to nevadi?

Napsal: sob 27. bře 2004, 13:23
od JanoF
tak asi by nemalo ale aj tak je to zaujimave ze tam mas dve, a ide to uz