Stránka 1 z 1

Broken Sword 3 :)

Napsal: pát 12. bře 2004, 19:55
od Howkey
Hraje tu nekdo tuhle sqelou adventurku anebo je to moc na vase mozky :-D Kam jste se dostali, nebo jste ji uz snad dohraly ?

Napsal: pon 15. bře 2004, 12:27
od FERRO
jěšte jsem to nehral shaním češtinu! Deste link Dík

Napsal: pon 15. bře 2004, 15:52
od ICE29
Dohral, celkom v pohode, ale viac sa mi páčili staré point&click :)
Napr. Broken Sword 1, to bola pecka :)

Napsal: pon 15. bře 2004, 16:08
od Howkey
Nejsem si ted 100% jistej, ale myslim, ze u nas ta hra vysla plne lokalizovana ?? :?

Napsal: pát 11. čer 2004, 16:49
od Inferno
Ja ma s tou hrou mensi problem.Mam Win XP Pro no a kdyz nainstaluju hru pridam tam tu cestinu z cd a pustim tak se jen objevi prazdne okno s napisem Broken sword a tim to hasne.Hadr furt hrabe ale ani za 5 minut to nic nedela.A pokud pouziju alt+ctrl+del abych se dostal do spravce uloh tak u te hry je napsano ze "neodpvida"(is dead).Nevite co s tem.Zkousel jsem vymnenit vsechny ovladace na vsechno a nic.

Napsal: pát 11. čer 2004, 18:53
od Howkey
Jakou verzi Catalystu mas ? Chce to myslim 4.1 a vejs...

Napsal: pát 11. čer 2004, 20:12
od Inferno
No ja mam GeForce FX 5700 ultra.Ale pred tim sem mel GeForce 4Ti 4200 a na te to delalo to stejny.Vyzkousel jsem vsechny verze ovladacu oddetonatoru 43.45 az do nejnovejsich Forceware a nic.

Napsal: čtv 17. čer 2004, 21:21
od Butcherson
Broken je vybornej..Hlavne 1 byla vytecna.Z te 3 mam dost smiseny pocity.Kde je ta doba Space questu,King questu...Chjo!

Napsal: čtv 17. čer 2004, 21:30
od miho
Butcherson píše:Broken je vybornej..Hlavne 1 byla vytecna.Z te 3 mam dost smiseny pocity.Kde je ta doba Space questu,King questu...Chjo!
A take Hero Questu ale hlavne Leisure Suit Larry co? :)

A co Beneath the Steel Sky, Monkey Island. Nebo takove pecky jako Maniac Mansion. A ktery pametnik si pamatuje na Tir na Nog?

Achjo :oops:

Napsal: čtv 17. čer 2004, 21:33
od Sentenced
Ale jasne, nostalgický vzpominani rulezzz :) Laura Bow a jeji detektivka v muzeu, to byla pecka. a vůbec spousta sierrackých adventur.
Nebo zminenej monkey island a nebo i moje velmi oblibena pecka - Discworld.
Ale nemůžem tu delat OT a jeste s adminem, to už vubec ne :-)

Napsal: pát 25. čer 2004, 10:04
od shadow
Jo to byly casy.... myslim, ze to Revolution s tim prechodem do 3D trochu prehanej, jako ze 2D je mrtvy apod. Ty konzoloidni akcni mezihry si taky mohli odpustit. Jinak to nebylo spatny, to vubec ne, nicmene i kvuli tomu velmi nepovedenymu a lacinymi vyusteni pribehu hodnotim tak. max. 8,3/10. Na jednicku proste nic nema. A stejne, nejlepsi adventura poslednich let je Gabriel Knight 3 : Blood of the Sacred, Blood of the Damned. Nejlepsi pribeh vsech dob, hadanky, atmosfera, charaktery, delka, proste genialni dilo. I engine byl paradni, az se divim proc nekdo neco podobnyho dnes nevyuziva....... byl proste vychytanej, takova zvlastni kombinace 2D/3D, pritom totalne rulezzzzzzzzzz. My chcem Gabriel Knight 4 !!!!!!!!

Napsal: pát 25. čer 2004, 11:05
od Pop
Ja si jeste vzpominam jak jsem bojoval s anglictinou v Police Quest 1 .. :razz:

Push bike .. nebo nejak tak to bylo, aby shodil ty motorky u baru, ne?


To byla grafika! lol