Stránka 1 z 1

Problém s Google a seznam.cz

Napsal: ned 17. pro 2006, 21:11
od malidian
Mé stránky (Na webu jsou přibližně 14 dní) nenalezne Google ani seznam.cz. Proč? Několik dní je google i seznam.cz nalézaly, ale pak konec. Co jsem udělal špatně? Něčím porušil pravidla vyhledávačů? Děkuji

Btw: Tohle je spíše taková zkušební verze, nemyslím to nijak vážně, nepotřebuji vysokou návštěvnost, prostě tvořím web a tím se zároveň učím kód, ale moc by mě zajímalo, co je špatně. Jestli je možné, abych něčím porušil pravidla pro vyhledávače? :?
http://malidian.greenstudio.cz/

Napsal: pon 18. pro 2006, 07:26
od Trinom
To je normální. Dokud na tebe nikdo nebude odkazovat, nebude o tobě svět vědět.
Jinak jyxo má fci přidat adresu

Napsal: pon 18. pro 2006, 08:19
od PCMark
je to normální chce to čas, můžeš si pomoci registrací do různých katalogů a tak získat back links zdarma

Napsal: pon 18. pro 2006, 09:13
od malidian
Dobře, ale mě zaráží to, že již jednou jaksi k nalezení byly a najednou nic. Momentálně mně je to úplně jedno, nepotřebuju návštěvnost, ale zajímá mě, jestli jsem třeba mohl něco udělat špatně já, respektive, jestli na těch stránkách vidíte něco, co by bylo důvodem k penalizace (dočasné nebo trvalé vyřazení z vyhledávačů)

Já nevím, jestli není například vyhledávačům proti srsti, když se jedna sekce (čili vlastně defakto jedna podstránka) jmenuje notebooky, kam jsem chtěl psát různé amatérské recenze na notebooky, nejdřív vlastní, pak bráchy, pak kamarádů, rozumíte, jestli si vyhledávač třeba neřekne, že tím vlastně zabírám místo v seznamu prodejcům notebooků a tak mě vyhodí nebo takové podobné důvody. :)

Napsal: pon 18. pro 2006, 12:10
od wallot
pro google staci zaregistrovat stranku na googlu pres webmaster tools, vytvorit sitemapu a pak tak 14-21 dni a budes tam

na seznamu se zaregistruj v katalogu

Napsal: pon 18. pro 2006, 13:34
od malidian
Děkuji za odpovědi, ale tohle já vím, mně jde jen o to, proč mě asi dva dny vyhledávače nalézaly a pak přestaly? :wink:

Napsal: úte 19. pro 2006, 20:25
od PCMark
je to normální jev u nových webů ;)
tvé stránky neporušují žádná seo pravidla