Stránka 1 z 1

SB Live! 1024 + 5.1 repro

Napsal: ned 7. led 2007, 12:37
od Dr.Buba
Zdar lidi, koupil jsem slečně 5.1 repro a když jsem to zapojil do její SB Live!1024 tak mi nejede basák a center.Když nastavím v ovladačích SurroundLive! tak hrajou jen front repráky a když to nastavím na 4 repro tak hrajou přední i zadní, ale z basáku a centeru nedostanu ani prd.Zkoušel jsem vše možné, i ovladače pro zvukovku SB Live 5.1, ale tam se ani 5.1 repro nastavit nedalo.Jen 4, 2 a sluchadla.Jednoduše řečeno z oranžove zdířky se mi nepodařilo dostat vůbec žádny signal a to mě fest síří.Řešil tady někdo takovy problém?Dočetl jsem se tu, že by to mohlo být způsobeno Service Packem 2.Prosím o pomoc a díky za každou radu.

EDIT: Tak jsem teď zjistil, že ta zvukovka je k mému překvapení jen 4 kanálová. Takže neexistujeprakticky žádný způsob, jak s tím rozjet 5.1???To ji můžu hodit do popelnice??? :?

Napsal: ned 7. led 2007, 14:25
od martin850
nepoznam tvoej repraky, ale na mojich ma na subwooferi prepinac 4.1, 5.1, direct, ak ho mas aj ty skus poprepinat, malo by to vedet aspon spustit chybjuce kanaly. umna ked prepnem na 4.1 a zapojim si len stereo, hra to zo vsetkych reprakov stereo, ale hraju vsetky.

Napsal: ned 7. led 2007, 21:00
od Dr.Buba
No já tam takové tlačítko bohužel nemám :( Mám repro s ovladácím panelem, kde se signály přivádějí do tohoto panelu a následně se rozvádějí na jednotlivé reproduktory. Do panelu se signály přivádí třemi jacky....zelený(front), černý (rear) a oranžový(subwoofer,center). :sad: