Stránka 1 z 1

ICQ spouštění při startu PC

Napsal: sob 3. bře 2007, 20:00
od miklop
Nevíte jak zabránit spouštění ICQ při zapnutí PC, bez nutnosti se přihlásit?

Re: ICQ spouštění při startu PC

Napsal: sob 3. bře 2007, 20:12
od kotas
miklop píše:Nevíte jak zabránit spouštění ICQ při zapnutí PC, bez nutnosti se přihlásit?
Záznam o spuštění při startu jakéhokoliv programu vymažeš z registru! Jestli to neumíš/nevíš jak udělat manuálně stáhni si třeba jako já program CCLeaner a zakaž/vymaž ICQ v záložce startup list - tam můžeš měnit co chceš a nechceš spouštět při startu Windows..

//EDIT:Tady jsem ti udělal i screenshot jak to bude vypadat:
Obrázek
Můžeš si zakázat kolik věcí chceš aby se při startu nespouštělo a zbytečně nezpomalovalo start PC, samozřejmě že vše si můžeš znovu nastavit nebo nastavit jak chceš..
Program CCleaner používám už od dob první verze a můžu s klidem an duši říct že se jedná o velmi výkonný a víceúčelový prográmek a je free!
Domovská stránka programu je http://www.ccleaner.com/
Jo a v záložce options můžeš aktivovat i CZ jazyk :wink:
podobných programů existuje samozřejmě spousta záleží na zkušenostech a sympatiích řekl bych...

Napsal: sob 3. bře 2007, 21:35
od matajon
kotas: a nebude jednodussi zmacknout Win + R, napsat msconfig, jit do zalozky "Po spusteni" a odskrtnout ICQ ? :roll:

Napsal: sob 3. bře 2007, 22:48
od kotas
matajon píše:kotas: a nebude jednodussi zmacknout Win + R, napsat msconfig, jit do zalozky "Po spusteni" a odskrtnout ICQ ? :roll:
To jo ale ja mu poradil skvely free programek ktery umi vice veci v jednom a ma par MB a pracuje velmi rychle..Komu staci winowsacke zkratky/utility at je smele pouziva dal :)

Napsal: sob 3. bře 2007, 23:50
od Coololooser
kotas píše: To jo ale ja mu poradil skvely free programek ktery umi vice veci v jednom a ma par MB a pracuje velmi rychle..Komu staci winowsacke zkratky/utility at je smele pouziva dal :)
Njn, proc to delat jednoduchym zpusobem kdyz to jde udelat ultra mega hyper slozitym zpusobem ktery v sobe zahrnuje stazeni naprosto zbytecneho souboru a instalaci tehoz naprosto zbytecneho souboru, jenz bude naprosto zbytecne oxidovat na HDD a zabere drahocene misto na hdd ktere by mohlo byt vyuzito treba na ulozeni porna.