Stránka 1 z 1

Urgentni otazka

Napsal: stř 21. bře 2007, 11:56
od visiond
Potrebuji nutne vedet, jaky chod disku by mel byt. Uz podruhe jsem vracel disk Seagate s tim, ze se v nem ozivaji nepretrzite ruzne zvuky (ty zvuky nejdou tak jednoduse popsat, praskani, cinkani, tukani). Prodavac mi vsak tvrdi, ze je to normalni. Ja mu rikam, ze mam doma Seagate uz dva a pul let a ten ze nevyda ani hlasku. Ten ale mam z jine prodejny. Od nich mi jeden disk odesel za 7 mesicu a ten druhy hned po zapojeni mi trhal usi. Nemuzu se snima dohodnout. Potrebuji tedy radu od vas.

Napsal: stř 21. bře 2007, 17:02
od [CZ]mike
napis co mas konkretne za typ disku. Treba takove 7200.7+ na SATA byly hlucne dosti ale na reklamaci to rozhodne neni. Jinak pokud to nenahrajes mikrofonem asi tezko z tveho popisu vycteme.

a at ti na prodejne pusti stejny disk stejny serie a porovnaji to

Re: Urgentni otazka

Napsal: stř 21. bře 2007, 22:49
od X-COM
visiond píše:praskani, cinkani, tukani
Nemělo by být nic slyšet. Maximálně pískání nebo hučení motorku (konstatní) a trochu chroustání hlaviček, když se s diskem pracuje.

Napsal: čtv 22. bře 2007, 01:16
od visiond
Uz jsem dostal novy a vypada to, ze tenhle je uz v poradku. :)