Stránka 1 z 1
Problem s pripojenim LCD televize k PC
Napsal: ned 6. kvě 2007, 13:34
od Davidosiny
Mam takovy problem.Mam novy comp a chtel bych si ho napojit do LCD TELEVIZE (Samsung) v obyvaku,ale kdyz zapnu pc tak nabehne jenom bios a kdyz nacita win. tak najednou televize zmodra a napise hlasku,ze to neni podporovane.Graf. kartu mam Asus 7600GT a je s televizi propojena klasickym kabelem (zadnym dvi,nebo tak neco).Tak pls poradte co delat.Predem vsem diky za reakce!
Napsal: ned 6. kvě 2007, 22:57
od MW-201
Bych se podíval do ovladačů k grafice jestli je TV povolená.
Pokud máte nastavený klonování obrazu, tak zkusit snížit rozlišení monitoru.
Re: Problem s pripojenim LCD televize k PC
Napsal: stř 30. kvě 2007, 23:42
od jkmaxfli
Davidosiny píše:Mam takovy problem.Mam novy comp a chtel bych si ho napojit do LCD TELEVIZE (Samsung) v obyvaku,ale kdyz zapnu pc tak nabehne jenom bios a kdyz nacita win. tak najednou televize zmodra a napise hlasku,ze to neni podporovane.Graf. kartu mam Asus 7600GT a je s televizi propojena klasickym kabelem (zadnym dvi,nebo tak neco).Tak pls poradte co delat.Predem vsem diky za reakce!
pokud máš zájem o podrobné vysvětlení,tak napiš.určitě si pořiď 2Metrový D-SUB kabel VGA,jinak mám tu samou grafárnu a napojený též na 40 palcovou LCD samsung.
