PROJEKT: Gaia by T.M.Petnov (UPDT 25/01/2006) pg. 6. reborn

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

PROJEKT: Gaia by T.M.Petnov (UPDT 25/01/2006) pg. 6. reborn

Příspěvek od Rhino.M »

tak je to konečně tady. Dostal jsem fotky z mobilu a hodil na web, takže vám je můžu konečně ukázat. Omluvte kvalitu, jak jsem již říkal foceno mobilem...

Zde je vidět, řezání okna do bočnice...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na dalších fotkách nástřik...
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zde jsou loga projektu...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ani jedno logo není definitivní a nevím jestli vůbec nějaké použiju, ale zatím je vše v začátku a hotové věci již provádělo mnoho z vás... Co na to teda říkáte?

Jinak další aktualizace a postupy, budou dále přidávány...

http://mujweb.cz/pocitace/t.m.petnov/gaia.htm
Naposledy upravil(a) Rhino.M dne stř 25. led 2006, 11:01, celkem upraveno 8 x.
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

hmmm, moc hezky zacatky, konecne nejakej zajimavej mod :roll: .
sice nevim jak to bude vypadat na konci ale zatim to vypada moc zajimave.

btw: jsem jedinej nebo taky nekomu nefunguji ty obrazky? :?
//edit:uz funguji :roll:
//edit2: k tomu logu, osobne se mi vic libi prvni, ale pokud to budes rezat tak bych se celkem bal o to "a"cko :(
0118 999 881 999 119 7253
HADES
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HADES »

ty obrázky nejedou
Intel Core2Duo E8200 @3GHz / Gigabyte EP35-DS3 / PowerColor ATI HD 6850 1GB DDR5/ Patriot 2x2GB DDR2 800MHz 5-5-5-12 / Kingston V+ 64GB SNVP325 / Samsung Spinpoint F1 HD320HJ / WD1001FALS / WD5000AAKS / Samsung S203P / SB X-Fi X-Treme Gamer / Genius SW5.1HT / Speedlink Medusa Home / Logitech MX518 Gaming Grade / LOGITECH Deluxe 250 / Dragonlord PC-K58 / Scythe Mugen / Samsung 226BW / Windows 7 Home Premium 64bit
Coololooser
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2003
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Coololooser »

HADES píše:ty obrázky nejedou
zkus tvrdej refresh , me to obcas pomuze

//edit: k te case, nevyrzil jsi tu bocnicu prilis k hdd? :?
0118 999 881 999 119 7253
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

No trošku.... :? ale jelikož po dokončení modingu by to nemělo být vidět, tak to snad nebude problém...

Jinak jestli nefungují, tak mě to mrzí, mě to zatím fungovalo vždy... zkuste kdyžtak odkaz na konci a dejte mi vědět jestli funguje, please. Jinak se omlouvám...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

Přidávám další fotečku, bohužel v hrozný kvalitě, tak snad jen pro představu...

Obrázek
Naposledy upravil(a) Rhino.M dne pon 17. led 2005, 10:00, celkem upraveno 1 x.
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
XPM
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od XPM »

No zatim klasika (okno a nápis) ale líbí se mi to :) Hlavně je zajimavej ten modrej nástřik vevnitř.

Teď nevím co si mám představit pod slovem GAIA (možná z Final fantasy ale to stím nemá asi nic společného co :? )


btw: odkdy tady máte projekty :roll:
Obrázek
PROJECT: Digital Fantasy
Více na mých www
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

2 t.m.petnov : Mně ty fotky nefungujou. Ani tady, ani na té stránce. Druhá věc - doplň si do HTML hlavičky na svých stránkách údaj o kódování... Je sice chválihodné, že jsi použil ISO a ne Windowsí, ale musíš to tomu prohlížeči taky nějak říct... :-)
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

Omlouvám se všem uživatelům IE. Na něm zatím stránky nefungují, ale přišel jsem na to až po varování TomaV, za což mu děkuji. Pokusím se to dát co nejdříve do pořádku. Prosím strpení. Jinak na Opeře(upozorňuji, že tím myslím u sebe) vše funguje.

2 TomV potřebuju radu ohledně té hlavičky (ISO) please...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

2 XPM je to správně. Je to pojmenováno právě podle FF. Proto modrý vnitřek a celé by to mělo být modře laděno, teda pokud mi nerupne v bedně a nenastanou velké změny...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

2 TomV když překopíruješ celý odkaz do adresního řádku, tak ti to taky nejde???
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

Pro pořádek: Je to má první stránka, kterou jsem kdy dělal takže je klidně možné, že tam spouty věcí nemám a měly by tam být. Berte na to prosím ohled, dělal jsem ji jeden den i s upravou obrazku a tvorbou loga. Takže v průběhu času se budu snažit samozřejmě dát vše do pořádku, tak aby to všem šlo. A mohli jste to v klidu zkouknout. děkuji za pochopení... no a jinak mě to jde, ale předpokládám, že u mě to bere taky dost z paměti...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Chaindler
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. srp 2004
Bydliště: okolo Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chaindler »

modra je zatracene dobra, ten nastrik vnitrku vypada primo kouzelne :)
MacBook Pro 13" late 2010 - 8GB RAM - 500GB
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

t.m.petnov píše:Omlouvám se všem uživatelům IE. Na něm zatím stránky nefungují, ale přišel jsem na to až po varování TomaV, za což mu děkuji. Pokusím se to dát co nejdříve do pořádku. Prosím strpení. Jinak na Opeře(upozorňuji, že tím myslím u sebe) vše funguje.

2 TomV potřebuju radu ohledně té hlavičky (ISO) please...
Já ale nepoužívám IE, ale Operu 7.54... :-) Stránky fungují, ale obrázky ne.
Jinak, abychom tu nerozjížděli OT, tak ohledně toho kódování můžem pokecat přes SZ, nebo ICQ... :wink:
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Určitě bych dal velkou pochvalu za tu modrou...vypadá to fakt dost zajimavě, ale zajimalo by mě, jestli tam není snaha loupání u tý barvy...s těmhla lesklejma barvama na tomhle povrchu bez základovky nemám moc dobrý zkušenosti... :(

A měl bych dotaz, ta case má povrch jako by proušenej nerez nebo hliník a nrbo je to klasická stříbrná a jen jsi jí obrousil?

Zatím můžu jen chválit, ale možná bych odělal nějaký lepší logo, ale to je věc názoru...já jsem spíš zastánce takový pravidelnosti... :oops: :)

GL a GoGoGo!
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

2 stoobi: no barva zatím drží, ale její pevností si moc jistý nejsem. mám takový pocit, že občas nějaký škrábanec utrpí... Jinak ten case je originál jako poškrábaný...

Jinak děkuji za pochvály, rady i kritiku...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Ještě jsem tak teďka prohlížel tu tvojí case - ještě jednou pochavala za tu modrou - a koukám tak na tuhle fotku:
Obrázek
A tak nějak jsem začal přemýšlet na tím tvarem horního okna, přesně něco podobného jsem měl na prvním modu a zajimalo by mě, jak budeš mít to plexi zadělaný (jestli vůbec), nevím jak tobě, ale mě se to takhle moc nelíbilo, tak jsem to začal předělávat, protže je vepředu a vzadu dost velká plocha plechu, ale okraje jsou malý...ale určitý maskování mě teď napadlo, ale jak to plánuješ ty?
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

no napadu je vic, jeden je takový,že udělám takovou vaničku z plexi, obrátím ji dnem vzhudru, navrtám otvory a zasadít do nich průhledný led fany - modrý :D smozřejmě... nebo tam hodím plexi se stejným fanem, jen jedním a oblepím to jako bočnici. ale to jsou jen návrhy. uvidim co bude, až se k tomu dostanu...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

No mě tak napadlo, aby to okno nebylo tak výrazný, tak koupit takovou tu folii, která je vlastně skoro jako zrcadlo, třeba by se ti podařilo třefit do stejnýho stylu jako bude case, nebylo by dovnitř vidět když by bylo PC vypnutý a když by se zaplo, tak bys skrz to viděl, ale nevím, možná by se ti to nelíbilo a nevím, jak by to skutečně vypadalo...byl to jen nápad...:)
Odpovědět

Zpět na „Projekty“