PROJEKT: EA Wings hotovo!!! Final photos on page 4

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

PROJEKT: EA Wings hotovo!!! Final photos on page 4

Příspěvek od BodyZ »

Konečně dávám svůj mod. Neměl sem foťák a tak to dřív nešlo. Mam to už chvíli rozdělaný, ale makal jsem a nebyl stejně čas. Je to můj druhej mod, i když ten první se moc nepoved, ale nebylo to tak špatný. Začal jsem ho dělat kvůli vodníkovi kterého jsem si pořídil. Už mě nebavil ten hluk a tak sem se rozhodl pro vodu. Začal jsem s obyč eurocasem. Case bude mít dva radiátory, jeden nahoře v case(2x 120) a druhej někde pod košem s mechanikama. Vše bude ve znamení EA Sports a Detroit Red Wings, jak již název napovídá. Barvy jsou tímto dané (Červená a bílá) Jen nevím jesli to nebude moc agresivní, no uvidíme.V bočnici normálka okno a na druhy bude znak Detroitu. Čelo budou tvořit čtyři plechy, který budou 2.5 cm před kostrou. Bude v nich displej, gravír EA sports a el. Ještě jeden gravir bude nahoře na case, někde nad zdrojem a podsvicenej ledkama červeně.
Taková je moje představa. Než nahodim fotky, tak to chvilku potrvá, navíc přes modem je to na …. . Tak za 14 dni bych měl ale mít kabel, takže pak už to bude pohoda. Se těšim co vy na to.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ještě to musim doladit a sundat folii
Obrázek
tenhle přijde nahoru do case a 2x120 navrch
Obrázek
s tímhle počítám někam pod koše mechanik,eště uvidim jak se to tam všechno napasuje

Toť zatím vše, brzy přibudou další foto[img]
Naposledy upravil(a) BodyZ dne čtv 3. lis 2005, 18:57, celkem upraveno 3 x.
mOOder
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. črc 2005
Bydliště: Ostrava - Poruba
Kontaktovat uživatele:

!

Příspěvek od mOOder »

Ehm graviry sou fakt pekny ! ( pokud to sou graviry abysi me nesetreli ze je to nalepka ) fanousek NHL si hraje ! jen tak dal !

Sou to graviry ale i tak !
PC 1: MB ASUS M2N-SLI Deluxe , CPU AMD Athlon 64 X2 4800+ EE @ 6100+, VGA Asus 4870 900/3700 DDR5 , RAM A-Data 2x1024MB 800Mhz + 2x512MB Geil 800Mhz , HDD Baracuda 1TB SATA2 , DVD-RAM LG 4163b , Zdroj LC-Power 560W TITAN.
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

pěkný výměníky co sou zač?
=WiSh=
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. srp 2005
Bydliště: PHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od =WiSh= »

Gr8 Vivec píše:pěkný výměníky co sou zač?
ten druhej je Thermaltake, ten prvni vypada jako od Aquacoolu, spis by me zajimalo, kde sehnal ten TT...
cr89azy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2005
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cr89azy »

Chvalim graviry ...
Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti
Red Dwarf
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

diky, ty graviry musim este malinko doladit.
jinak ten TT sem koupil od nakyho typka v nemecku, tady sem ho este nevidel, ale myslim ze pude nekde sehnat. Mam este jeden na 120, ale nevim jakej tam nakonec dam, se este uvidi za par dnu. Ted budu davat zakladovku a pak to cely hodim do bily. Cerveny detaily az to pekne zaschne.
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

Zase neco new. Zatimco mi pc pekne schne, tak sem pripravil dalsi fotky.

Obrázek
Tady mam pripraveny plechy na ten predek, staci jen vyriznout diry na cd romky, displej a kruh
Obrázek
tady uz sem si pripravil kridlo. na bocnici bude plech a na nem uz zmineny kridlo. Podle sablony to pak nabarvim.
Obrázek
tady sem uz vyriznul diry na ty dve 120. to EVO prijde dolu a nahoru vetraky s mrizkama.

To je zatim vsechno pro dnesek, uz makam na te celni strane.
Naposledy upravil(a) BodyZ dne úte 6. zář 2005, 19:17, celkem upraveno 1 x.
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Vypadá to zajimavě, ale nemáš ty fotky ve větším rozlišení? :oops:
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

uz, chybička se vloudila
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

pliz help!!

potreboval bych pomoc s cerpadlem. prave mi dosel eheim 1048, ale expanzka mi urvala viko celyho cerpadla i s tou malou tycinkou, co to cely uvnitr spojuje. dal sem tam tycinku jinou(kovovou, puvodne tam byla naka keramicka nebo co je to za matros, kazdopadne takovou jentak nesezenu), ale ted (nevim jesli i predtim, nemel sem moznost to vyzkouset) to vrci. ty lopatky narazeji nakym zpusobem na telo cerpadla a ja nevim jesli tam patri este naky tesneni nebo neco, aby vyrovnalo tu hridelku. takze bych potreboval foto nebo podrobnej popis jak to ma v tom cerpadle vypadat. kdo ho mate tak mi to pliz zkuste blejsknout(musi bejt videt ten mechanismus a lopatky. Dik moc panove a damy :D

pridavam obr.
Obrázek
a
Obrázek
-- DiL --
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2005
Bydliště: V zamestnani, u notebooku, pod pritelkyni...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -- DiL -- »

...tady máš nějaký foto, snad to bude stačit...kdyby ne, upřesni jakej detail mám vyfotit...

...btw - keramická osička by se stejně jako všechny ostatní vyměnitelný (samostatný) díly měla nechat koupit. zkus se zeptat tam, kde ty eheimy prodávaj...

Obrázek

Obrázek
POZOR! koupim pouzity rostlinny / fritovaci olej v jakemkoliv mnozstvi!
www.NTBOOK.cz - DIY opravy, pouzite notebooky, nahradni dily pro notebooky, informace o rework-u BGA (reflow, reball - prekulickovani)
DELL Precision M70 s WUXGA (1920 x 1200) a nVidia Quadro FX Go1400
BGA rework stanice ACHI-IR-PRO-SC
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

To Dil:
no, jak na to tak koukam, vypada to stejne jako to moje. Ale proc tam tak rachta to nechapu. kazdopadne mnohokrate diky!!!

A rovnou novy fotky

Obrázek
Takhle to vypada cely smontovany, sem zvedavej jak to bude vypadat s tou barvou, pac to vypada jak kdybych pouzil trochu instantni rzi :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Na procik prijde ten zalman a ten druhej je tim padem zbytecnej, takze jesli mate nekdo zajem je v bazaru i s TT vymenikem

Obrázek
Misto toho TT tam dam tenhle. Expanzka a vetrak tam samo taky narvu

To jest zatim vsechno, cekam az plechy poradne vyschnou a tak v nedeli bych mohl aktualizovat. mam ted more casu, takze to celkem odcejpa. Se divim ze nikdo ani nic nerika, neni tak toho este moc videt, ale nak se projevit taky muzete :o
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

OK, tak já se jdu projevit. Jako na minulých fotkách mi to přišlo zajimavější, ale teď mi ten předek moc nesedí..hlavně to, že to vypadá křivě a každej plech je jinak podloženej (alespoň to vypadá), ale uvidíme, co s tím zamýšlíš...:)
Dj´ Frodo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. kvě 2005
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dj´ Frodo »

no vystouplej je akorat ten prvni taky sem si toho vsimnul ale nepochopil sem proc. ma to nejaky ucel???
PC: CPU: AMD Sempron64bit 2600+ (1,6Ghz@2Ghz) MB: MSI K8N Neo GPU: Ati Radeon 9200 128Mb RAM: 256Mb DDR 333Mhz HDD: WD-20Gb, Seagate Baracunda 80Gb OS: Windows XP prof.
Xan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2005
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xan »

moh bys dát víc fotek toho předku?
-- DiL --
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2005
Bydliště: V zamestnani, u notebooku, pod pritelkyni...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -- DiL -- »

...rozhodně to vypadá zajímavě. taky bych ale prosil foto předku...zatím ale good...
POZOR! koupim pouzity rostlinny / fritovaci olej v jakemkoliv mnozstvi!
www.NTBOOK.cz - DIY opravy, pouzite notebooky, nahradni dily pro notebooky, informace o rework-u BGA (reflow, reball - prekulickovani)
DELL Precision M70 s WUXGA (1920 x 1200) a nVidia Quadro FX Go1400
BGA rework stanice ACHI-IR-PRO-SC
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

Vystouplej je jenom ten na cd-romky, ostatni jsou stejne, jeste nevim jak to prijde, muzu ho dat stejne jako ty ostatni, ale napadlo me ho proste dat takhle. Zadnej specialni zamer v tom neni, jen se mi zdalo ze by to vypadalo moc jako krychle, tak sem to hold primontoval takhle.
Jinak fotky budou snad brzo, uvidime kdy budu mit zas fotak
LuckeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2005
Bydliště: Slovensko ....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LuckeR »

No tak zatial je to podla mna dost dobre a to gravirovanie je :up: uvidime co z toho vytvoris ale zatial je to dobre :twisted:
Luke_chiptuning
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. črc 2004

Příspěvek od Luke_chiptuning »

mě ta nová fotka case trošku zarazila, ale vypadá to stejně dost nadějně :wink:
DECENT II EXTREME + VIDEOS ---> http://7luke.com/decent <--- stará verze... teď je E8300/X48-DS5/8800GTX/VITESTA EE/ENERMAX MODU 82+
BodyZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od BodyZ »

tak zase par novych fotek. Uz zacala skola, tak neni moc casu, ale pristi tejden bych to podle vseho mel dodelat. no, uvidime jak rychle to pude.

Tady jsou naky obr. toho cela, jak ste chteli. Uz je to nastrikany a bude se jed doladovat tou cervenou
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

takhle bude vypadat vypinac
Obrázek
Obrázek

Daval jsem flexo na zdroj a kdyz sem ho pak launchnul tak mi asi za pul hodky odesel. Sem myslel ze se picnu, musim si holt koupit novej
Obrázek
Obrázek

Koupil sem si este cervenej coolermaster na radiator
Obrázek

a nastriknuta konstrukce
Obrázek[/img]
Odpovědět

Zpět na „Projekty“