Jaká CD/RW média?

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
cert
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2003
Bydliště: peklo
Kontaktovat uživatele:

Jaká CD/RW média?

Příspěvek od cert »

Napiste aku znacku CD-RW media doporucujete, chcem si totiz kupit 24ks CDRW a pouzivat to ako prenosny odolny "disk".
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

asi Verbatimy...
Luke
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke »

Rozhodně Verbatiny. Ještě můžu doporučit Yamahy....mám sice jen jedno, ale naprosto v pohodě.
The Kingdom Of Khandaras Has Fallen Into Chaos
Necromancer - From the steamy recesses of the southern swamps comes a figure cloaked in mystery...
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

jo... Yamahy mam 2.. byly k palicka. 1 je uz dlouho v pohode.. i kdz je castym pouzivanim dost podreny a druhy jsem jeste ani nevybalil :-D, akorat se ty Yamahy dost blbe u nas shani...
Luke
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 30. črc 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke »

Ještě bych dodal Acery, mám jich asi 5 a už docela dlouho a pořád makaj dobře, ikdyž se válej po stole bez krabiček. Zato SHARK, po 10 přepsání byli nečitelný. :(
The Kingdom Of Khandaras Has Fallen Into Chaos
Necromancer - From the steamy recesses of the southern swamps comes a figure cloaked in mystery...
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

urcite Verbatimy
....ze by to byl MELOUN
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Re: Ake CDRW medium doporucujete?

Příspěvek od Sentenced »

cert píše:Napiste aku znacku CD-RW media doporucujete, chcem si totiz kupit 24ks CDRW a pouzivat to ako prenosny odolny "disk".
Ja na RW prenasel nejakej čas data z kanclu domu a naopak a vicemene kazdy po priblizne 30. prepisu "odešlo"... Takze jsem misto toho nahodil šupliky a RW uz tak nejak neverim
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

alisgod
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. zář 2003
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisgod »

nevýhoda všech RW je taková, že kleknou v nejméně vhodnou dobu :-D . Je to asi tím, že jej často přenášíme, tudíž jej vystavujeme prudkým změnám teploty(pohoda před týdnem-doma 20°,venku -15°), což se musí někdy projevit :( , osobně když už RW používám tak jej raději před cestou do mrazu pěkně zabalim do šály či jiného kusu hadru a před použitím v teple jej nechám chvilku "aklimatizovat"
Jinak používám CD-RW ePROFORMANCE (mám už třetí kousek),přepis každý den nebo i víc,nosim jeje v báglu přes Prahu a jsou v poho(můj odhad je asi 500 přepisů u nejstaršího),zápis 12X.Měl sem TDK a Verbatim a obě sešly shodně asi po stovce přepisů, a to totálně,protože už je nenačte jediná mechanika široko daleko. :x
TOSHIBA SATELLITE A14E, Win Vista Home Premium
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

Určitě verbatimy, používán je už celkem dlouho a jsou v pohodě :)
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
_Stepan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2003
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stepan »

Vim ktery nedoporucim - TDK, koupil jsem celej balik a hned pri prvnim cteni vypaleneho RW problem. Neslo cist, tak jsem ho cely zformatoval a znova se problem opakoval. Pri paleni zadnou chybu nezahlasil. Tak jsem vzal druhy a to samy. Na treti jsem vypalil nejaka data a vetsinu jsem z nej dostal. Ale ty TDK RW nic moc. :( Mozna jsem mel spatnou krabici :lol:
deivo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2003

Příspěvek od deivo »

Ja mam doma jedine RWecko a to samsung. Pouzivam ho na caste zalohovanie uz viac nez 2 roky a zatial pohoda. :)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Mám dobré zkušenosti s Verbatimkami 1-4x a 8-10x
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Sleyo
Nováček
Nováček
Registrován: 05. čer 2003

Příspěvek od Sleyo »

Ja som si jeden SHARK 2x kupil pred 4 rokmi este na stretnedj a stale funguje mam na nom audio vo vezi a Verbatimov 4x som povyhadzoval zo 5 - je to rozne...
Albi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2004
Bydliště: Znojmo; Brno, Rožná

Příspěvek od Albi »

Určitě Verbatimy. Seženeš je všude a je to prostě špička... :wink:
CPU: AMD Phenom X3 8750 BE (s. AM2+) 2.4GHz@2.8GHz - CoolerMaster Hyper 212; MB: Gigabyte GA-MA790X-UD4 - AMD 790X; RAM: 4x 1024MB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA; VGA: GigaByte HD4870 (GV-R487-1GH-B) 1GB, PCI-E; HDD: 2x Seagate Barracuda ES ST3750640NS - 750GB SATA II; Seagate Barracuda 7200.10 ST3250820AS - 250GB SATA II; Western Digital Caviar RE WD1600YS - 160GB SATA II Mechanika: LG GSA-GH20NS10 DVD-R/+R, DualLayer; Case: Chieftec Smart Series, SH-01B-B-B-400, černá ; Zdroj: Chieftec GPS-400AA-101A 400W; Monitor: Samsung SyncMaster 223BW - LCD 22";
JanoF
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. led 2004
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JanoF »

neviete niekdo kde by sa dali zohnat aj cez net 24x rwcka :?
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“