Vodník AQCOOL-AQX 3000P

Chlazení PC pomocí vody - vodní systémy, bloky, hadice, nádoby, kompresory, atd.

Moderátor: morke

Odpovědět
Jaras
Nováček
Nováček
Registrován: 01. úno 2004

Vodník AQCOOL-AQX 3000P

Příspěvek od Jaras »

Nemáte někdo skušenosti s tímto chlazením (hluk, účinnost).
_________________
MB: GigaByte GA-7N4000 Pro2, CPU: Athlon XP 2500+@3200+, Cooler: Coper silent 2M, RAM: 512MB Kingston, VGA: RADEON 9600XT 128MB, HDD: 160GB Seagate 2x80GB Western, Audio: SB Audigi, CD-RW, DVD, Monitor: 19" AOC 9a+
pig
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 23. kvě 2004

Příspěvek od pig »

hluk :D
učinost :sad:
Procesor: i5 4670K@4,6GHz-1,3V(delid),Grafika: MSI R9 270X, Chladič: SilentiumPC Fortis 2 XE1226 (Cpu), Motherboard: Gigabyte GA-Z87-HD3, Operační paměť: Corsair 2X4Gb 1600@2000Mhz, HDD:Crucial M500-240GB,seagate 750Gb, samsung 500Gb, Zvuková karta: Creative Labs Sound Blaster Audigy SE, Reproduktory(sluchadla): Creative Tactic3D Sigma, Monitor: LG Flatron 27MD53D - LED 27"
yibra
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2003

Re: Vodník AQCOOL-AQX 3000P

Příspěvek od yibra »

[quote="Jaras"]Nemáte někdo skušenosti s tímto chlazením (hluk, účinnost).
_________________

Mam ho doma namontovanej na PC. Chadi mi processor (Intel Prescott 2.8Ghz) a grafiku (FX5900XT).

Klady:
+ Zadna hlucnost (ackoli za nejaky cas je slyset ten ventilator, ktery chadi passiv - lze jednoduse vymenit, nebo staci dobre podlozit).
+ Dobre se montuje (tech 10min je prehnane - ja ho montoval asi 45min-1hodinu, ale zalezi jak ti sedne na bednu).
+ Je v podstate soucast PC (nejou externi nadoby).
+ Zapina se soucasne s PC

Zapory:
- ucinnost podobna velmi dobremu vzduchovemu chlazei (je ale tizsi). Takze neni to zazrak.
- Pokud budes chladit i chipset, tak pri hrani to chce mit dobre vetranou bednu (zadny vetrak uvnitr = horko na desce :( )

Me to uchladi pri normalni zatezi na 40C a pri velke zatezi na 53C. Ale ja pouzivam pastu Artic Silver III (coz snizila teplotu o 7stupnu misto puvodni).

Shrnuti: Je to jako velmi dobre vzduchove chlazeni, ale je mnohem tissi, ale zase o dost drazsi. Musis se rozhodnout sam. Hodne uspechu :wink:
Odpovědět

Zpět na „Voda“