UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

musíš se hacknout na příslušný účet, který chceš vybílit a tam pak na transfer money. Pošleš si je do svojí banky (musíš znát IP té banky) a na číslo svého účtu. Pak smazat log o odeslání a taky log o příjmu, že ti přišly.

Na Internicu rozhodně není rozumné mazat všechny logy, jak jsem psal výše, stačí malé vodítko, že jsi zrovna ty smazal ty logy a už po tobě jdou. Navíc v určitých misích je přímo důležitě ten log tam nechat a jen ho modifikovat, jinak ji nesplníš a půjdeš kam ? 8-)
---
Mic-buchanov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Mic-buchanov »

Dik uz vim proc mi to neslo .

Vzdycky sem se naboural pres vsechny tri ochrany a opsal si cisla uctu a hesla. Pak sem z tech uctu odeslal na svuj ucet prachy a vymazal logy o odchodu ale ne o tom ze mi neco prislo a po chvili me zabasli.

mam tu ale jeste jeden problem v misi kde mam vymazat vsechny soubury nejake firmy je vsechny vymazu a kdyz odeslu mail ze je to hotovo tak mi to odepise ze jsem to jeste neudelal. Zkousel sem to aspon desetkrat a porat nic :(
Nekradu, Nekořím, Nepiju - Tak proc mi porat chybi prachy na hardware a tuning????? AMD 2500+Barton WATERCOOLED - MSI K7N2 Delta -LWATERCOOLED - 2x 256 333MHz - ATI 9000 Pro - 120GB Maxtor -
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

To je v pořádku. Ta společnost, co ti misi zadala se ještě z "oficiálních zdrojů" nedozvěděla, že vše bylo smazáno. Problém je tudíž jenom v času. Běž na Uplink Internal Service Machine (dál budu psát jen ISM) do sekce News a zrychli čas asi o 3-4 hodiny. Jakmile tam naskočí, že byla ta firma hacknuta a že přišla o data udělej reply mailu a penízky ti přijdou :wink: .
---
Mic-buchanov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Mic-buchanov »

John_P píše:musíš se hacknout na příslušný účet, který chceš vybílit a tam pak na transfer money. Pošleš si je do svojí banky (musíš znát IP té banky) a na číslo svého účtu. Pak smazat log o odeslání a taky log o příjmu, že ti přišly.
Skousel sem to ale porad mi to nejde smazu vsechn logy o odchodu a prichodu a stejne mne chytnou :sad: :sad: :sad:

Jinak tem firmam sem uz vymazal vsechny suobory a pockal a odmena tradaaa :-D
Nekradu, Nekořím, Nepiju - Tak proc mi porat chybi prachy na hardware a tuning????? AMD 2500+Barton WATERCOOLED - MSI K7N2 Delta -LWATERCOOLED - 2x 256 333MHz - ATI 9000 Pro - 120GB Maxtor -
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Jak na účet v B.

Příspěvek od J X P »

No musíš být rychlý. Banky mají velice rychlý "Pasive Tracking". Napíšu ti přesný postup jak úspěšně provést převod z cizího bankovního konta:

Jak na banku:
  1. Vytvořit co nejdelší připojení (1.bounce InterNic, další pokud možno servery s uživatelským kontem (kolem čtverečku je obrys přerušovanou čárou))
  2. Znát číslo konta odkud chceš převod peněz, znát IP adresu a číslo konta kam (napiš si vedle na papír, jde o čas).
  3. připojit se do banky odkud chci převádět a vyřadit ochrany (monitor, firewal, proxy - pokud nemáš ještě bypass a conection analyser hud pak jenom firewall a proxy)
  4. hacknout se na účet odkud chceš převádět (do user napíšeš to číslo účtu a pak Password crackerem se tam dostaneš)
  5. transfer money (vyplnit veškeré údaje, víš jaké)
  6. potom jít do account log a smazazat ten transfer (hned)
  7. připojit na účet kam jsi si poslal peníze, přihlásit se a smazat taky ten account log (rychle, rychle)
  8. jít na InterNic a smazat log o připojení do té banky (127.0.0.1 routed ....) a o přihlášení se jako admin.
Tak a mělo by to být ok. Určitým vodítkem zda se ti to podařilo je, že na InterNicu v sekci Log je nebo není napsáno Accesed file from ...... Pokud to tam je, mají tě přes pasive tracking, pokud ne, je velká pravděpodobnost že je to ok. Až budeš zkušenější, určitě co děláš špatně objevíš. Taky mne x-krát chytili a když se mi to povedlo, to byla eufórie :-D
---
Mic-buchanov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Mic-buchanov »

Takze

1 pripojeni mam pres cca 25 servru

2 Mam popsanou A4 samyma IP atd :-D

3 vyradim jenom proxy

4 prihlasil sem se jako admin pres heslo, voice analyser a tu treti blbost (nevim uz jak se menuje) a opsal si sisla accountu a jejich hesla. pak sem se prihlasil primo s platnym heslem

5 udelal

6 udelal

7 udelal ale musel sem vyradit proxy

8 to uz sem nedelal :(

Neznas nejake ucty kde je hodne penez ? jestli jo tak sem hod jmeno banky a cislo accountu s heslem :-D
Nekradu, Nekořím, Nepiju - Tak proc mi porat chybi prachy na hardware a tuning????? AMD 2500+Barton WATERCOOLED - MSI K7N2 Delta -LWATERCOOLED - 2x 256 333MHz - ATI 9000 Pro - 120GB Maxtor -
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Takze:

1 pripojeni mam pres cca 25 servru - OK
2 Mam popsanou A4 samyma IP atd :-D - na co jsou ty IP ?
3 vyradim jenom proxy - OK (až budeš mít upgrade HUDu tak budeš moct přemostit i Monitor ;-)

4 prihlasil sem se jako admin pres heslo, voice analyser a tu treti blbost (nevim uz jak se menuje) a opsal si sisla accountu a jejich hesla. pak sem se prihlasil primo s platnym heslem - no to je fajn, ale je otázka jestli právě v tomhle není háček. Pokud se nejdřív hlásíš jako Admin, pak musíš nejdřív za sebou zamést (smazat log na InterNicu) a pak se znova připojit a jít rovnou na účet (pak tě nezačnou hledat dokud nespustíš Proxy disabler)

5 udelal - ok
6 udelal - ok
7 udelal ale musel sem vyradit proxy - ok (nezapomeň následně zase smazat log na InterNicu, nemůžeš jít na přímo zase první skok přes IN, když nemáš vypnutý Monitor, mazat záznamy není dovoleno ani na svém účtu, že ;-))

8 to uz sem nedelal :( - tak udělat !!! :-)

Neznas nejake ucty kde je hodne penez ? jestli jo tak sem hod jmeno banky a cislo accountu s heslem :-D - tsss, to teda nehodím :-D. Ono se to totiž mění, ale vím jak je zjistit. Sleduj mise o vystopování převodu peněz a to co budeš stopovat budou vždy velké částky. Tak se o těch účtech dozvíš a mezi náma, mě stačil vybrat jeden účet a víc jsem nepotřeboval 8)

Jinak banky jsou ze začátku dost náročné (pomalá Gateway, nedostatečný SW atd.) Doporučuji než se do nich pustíš koupit nejdříve:
  • HUD_ConnectionAnalysis v1.0
  • Monitor_bypass v5.0 - (ten používají banky)
  • Proxy_bypass v5.0 (samozřejmě že pokud máš přemostěný monitor tak ti stačí i jen Proxy_Disabler a nezačnou tě hledat ani když se budeš na účty dostávat přes Password cracker ;-))


Ochrany je rychlejší přemosťovat, ale zase ti tyhle SW vytěžují procesor. Záleží na tom co upřednostníš. Pokud mám čas tak přemostím Monitor a ostatní vypnu disablerama. Pokud mám výkoný HW, tak to jen přemostím a nečekám ;-).

Snaž se držet jednotlivých bodů a nebudeš mít problém (možná :-D) Ono když něco uděláš blbě, tak se to neprojeví hned a člověk pak neví co a kdy udělal blbě.
---
Mic-buchanov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Mic-buchanov »

takze:

1 Nechapu co myslis tim premostit monitor :?

2 HUD_ConnectionAnalysis v1.0 mam ale Monitor_bypass v5.0 mi nejde koupit a nevim proc :(
Nekradu, Nekořím, Nepiju - Tak proc mi porat chybi prachy na hardware a tuning????? AMD 2500+Barton WATERCOOLED - MSI K7N2 Delta -LWATERCOOLED - 2x 256 333MHz - ATI 9000 Pro - 120GB Maxtor -
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Pokud máš koupený ten HudConnectionAnalysis a klikneš na něj (myslí první ikona z prava dole tak se ti zobrazí všechny ochrany které ten server má. Jsou celkem 3 možné)
  1. Monitor (monitoruje aktivitu a spouští tracking)
    Proxy (brání v možnosti ukládat, mazat, modifikovat)
    Firewall (brání v možnosti ukládat, mazat, modifikovat tzn to samé jako Proxy)
No a Monitor_bypass (v překladu BYPASS JE PŘEMOSTĚNÍ :-))

No a že ti nejde monitor bypass koupit ? A máš na něj dost peněz ? v.5 stojí myslím 25.000 takže ? Jinak nevím jaký by byl důvod že ti ostatní věci koupit jdou a tohle ne. Nemá to žádné omezení. Musí to být těma penězma. :wink:
---
Mic-buchanov
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Mic-buchanov »

penezma to neni mam 50 000 creditu na uctu :wink:

HudConnectionAnalysis je to ta blbost co ti ukazaje trasu cervene ? Protoze zadnou ikonu tam nemam :?
Nekradu, Nekořím, Nepiju - Tak proc mi porat chybi prachy na hardware a tuning????? AMD 2500+Barton WATERCOOLED - MSI K7N2 Delta -LWATERCOOLED - 2x 256 333MHz - ATI 9000 Pro - 120GB Maxtor -
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

To nejsou ty tečky, tak asi ten analyzátor připojení nemáš. Ten se taky kupuje na Uplink ISM v sekci SW.
---
cyberluk
Nováček
Nováček
Registrován: 13. črc 2004
Kontaktovat uživatele:

Uplink online

Příspěvek od cyberluk »

Cauky...psal jsem to i da www.doupe.cz ale opakovani je matka moudrosti :)
Delam na online verzi Uplinku...vypada to slibne ale jeste to par mesicu potrva nez to bude...web je www.flashlink.us samozrejme jak na svinu ted nejede. No nedavno mi napsali 4 programatori C++,AS a tak jsem je vzal a ted mi pomahaji na vyvoji,ja ted delam jeden chat takze nestiham. Oni ale celkem makaji :)) Takze to jde dobre...taky jsem sehnal sponzora Redboss...a udelam i verzi pro PDA,Smartphone....takze zahodte ty svy Bartony a kupte si PDAcko :))
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

No já jsem se na to koukal a i to zkoušel. Vypadá to hodně dobře i když je poměrně jednoznačně vidět tvá inspirace. V každým případě to má ale jednu velkou nevýhodu a to, že musíš mít otevřený port ke komunikaci. A ten já mám zakázaný. Přeci jen je to hra na hackera a nikdy si nemůžeš být jist, kdo to bude cítit jako výzvu k opravdovýmu hackingu ;-). Udělej to hlavně offline a online jen pro ty co budou chtít. Takhle nevím, zda bude výsledek tvého úsilí doceněn 8-)
---
Oblak
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. úno 2004
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Oblak »

kua jste me naladili....už sosám...
Jaký je tu bez papamobila klídek....
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Tak to jsme rádi, jen si sosni a pořádně :-). Předpokládám, že v tuhle hodinu již máš za sebou prvotní úspěchy a pády. Jsem zvědav, jak tě ta hra chytne.
---
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

taky si to asi stahnu....koukam ze je to dost zajimavy....jen me desi anglictina (anglicky sice umim, ale tak moc ji asi ovladat nebudu) :(
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

Angličtiny ve hře se není třeba bát. I když je tam textů hodně tak jde především o jasnou definici cíle mise. Omáčka kolem jsou jen text, které později stejně nebudeš číst, protože nemají žádný význam. Nejdůležitější je vědět jaký typ mise dělám (vždy v záhlaví mailu) a podle toho musíš postupovat. To co na téhle hře náročný je, tak variabilita postupů a minimální možnost udělat chybu. 1. chyba a jdeš z mříže. Pak musíš zase od začátku ;-)
---
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

J X P píše:Angličtiny ve hře se není třeba bát. I když je tam textů hodně tak jde především o jasnou definici cíle mise. Omáčka kolem jsou jen text, které později stejně nebudeš číst, protože nemají žádný význam. Nejdůležitější je vědět jaký typ mise dělám (vždy v záhlaví mailu) a podle toho musíš postupovat. To co na téhle hře náročný je, tak variabilita postupů a minimální možnost udělat chybu. 1. chyba a jdeš z mříže. Pak musíš zase od začátku ;-)
Tak uz to instaluju....sem zvedavej jak mi to pujde...hlavne at to neni na mou makovici moc slozity....urcite se brzo ozvu s problemem :-)
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
Nidzo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. čer 2003
Bydliště: Milín - okres Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nidzo »

EH, jak mam spustit prvni misi, porad me to v listu nechce zadnou zpristupnit :oops:

EDIT: Turotial sem udelal, i kdyz mi to spis prislo ze me to prd naucilo...
Nidzo.cz - programování, webdesign, život v UK... :)
mooroo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mooroo »

Tak jak to tady čtu tak to vypada na docela dobrou hru, uz ji mam stazenou a dneska v noci se do toho pustim, jen ta anglictina me stve, anglicky sice umim ale ne moc dobre.

Rikali ste tady neco o cesky verzi, nevite kdy bude?
Athlon 2500+ (200x11, 1,75V) MICROSTAR KT6 Delta-LSR (MS-6590 v.2) Via KT600 DDR400 S-ATA RAID LAN scA,Ati radeon 9000 pro 128 MB ram, 512 MB RAM DDR, Hitachi deskstar 7k250 160GB Sata, Western Digital Caviar XL WD2500KS - 250GB 16MB SATA II
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“