Nainstaloval jsem si hru Painkiller a hned při spušťení hry se mi objeví error, kde je napsáno: "Správná inicializace aplikace (0xc0000142) se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit."
Ostatním to jede - zkoušel jsem to z toho samého CD!!!
Nevíte čím to může být????
PLS poraďte !!!
CPU:AMD Athlon 64 X2 5600+ cooler:Scythe Mugen MB:ASUS M3A32 MVP-Deluxe RAM:GEIL 2x1024 MB-800 Mhz,DDR II Zdroj:Fortron BlueStorm II 500 W Grafika:nVidia Geforce 8800 GTS 512 MB Zvukovka:Creative sound Blaster Live! 5.1 HDD:WD3200AAKS (320 GB, SATA II) LCD:Samsung Syncmaster 931BF
//lemra edited - není důvod, aby thread končil na smeťáku - zde se řeší problém se spouštěním hry, v threadu, na který odkazuješ, se řeší problém přetečení zásobníku v debugeru a následná chybová hláška systému XP/zatuhnutí 9xME při příliš mnoha uložených savech (tahle chyba se naopak projevuje až ke konci hry a chybový stav nastává při pokusu hry o autosave).