SATA sil3112 + maxtor 160GB

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
david99
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2004

SATA sil3112 + maxtor 160GB

Příspěvek od david99 »

Ahojte vsetci

mam nasledujuci problem, Mam dosku Asus A7N8X-E so Sata radicom Sil 3112. Na tomto radici mam pripojeny disk Maxtor 160GB, 7200/8MB cache. Mam nasledujuci problem disk frci v pohode rychlo akurat ked kopirujem z disku napr po sieti cez ftp obmedzene na 2MB/s tak mi to robi hroznu sarapatu, Disk nestiha kopirovat a spustat obycajne veci vo windowse ako media player office, atd. Vsetko strasne dlho trva a disk pri tom hrozne sramoti. To mi nejde do hlavy lebo sa z disku kopiruje iba rychlostou 2MB to musi stihat. To iste robi aj pri inych operaciach napr. ked kopirujem na iny disk. S Pata diskami mi to nikdy nieco take nerobilo. Neviete cim by to mohlo byt? Su na to nejake nastavenia alebo finty?

Dakujem
MaWa
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2003
Bydliště: Železná Ruda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MaWa »

hmm to bude asi tim, že ten sil je na pci, takže to pak může robit neplechu...

zkus:nejnovější bios
nejnovější ovaldače
mrknout do biosu jaký je tam nastavování ohledně pci sběrnice.
"A computer allows you to make mistakes faster than any other invention with the possible exceptions of handguns and Tequila."
david99
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2004

Příspěvek od david99 »

ten sil je integrovany na doske. Je tam najnovsi bios aj najnovsi bios toho sata radicu a takisto najnovsie ovladace a problem je stale.
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“