Kemoska ma problem s Ilustratorem 9.0. Po nainstalovaní IlCE jí v pohodě chodila diakritika a pak najendou ne. Jak je to vůbec s Ilustratorem a fontama? Odkud je bere a kde se daj nějak nastavit. Nejsem grafik a ani do toho nefušuju.
Dík
Ilustrator/fonty
- Frd
- Nováček

-
- Registrován: 24. úno 2004
- alisgod
- Začátečník

- Registrován: 11. zář 2003
- Bydliště: Prágl
- Kontaktovat uživatele:
Re: Ilustrator/fonty
pokud se to projevuje tak,že jí nejdou korektně psát háčky a čárky nad velkými písmeny či něco podobného, má tam pseudo vira z ICQ.Řešeno zde http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=7108Frd píše:Kemoska ma problem s Ilustratorem 9.0. Po nainstalovaní IlCE jí v pohodě chodila diakritika a pak najendou ne. Jak je to vůbec s Ilustratorem a fontama? Odkud je bere a kde se daj nějak nastavit. Nejsem grafik a ani do toho nefušuju.
Dík
TOSHIBA SATELLITE A14E, Win Vista Home Premium
- Frd
- Nováček

-
- Registrován: 24. úno 2004
Re: Ilustrator/fonty
Trochu jsem se v tom eště prohrábnul a fakt to asi budou jenom blbý fonty. Spíš mě zajímá kde se nastavuje jestli má brát nějaký vlastní fonty, nebo jestli je má brát ze systému. Ale dík za odpověď