NV FW 76.44 WHQL

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

NV FW 76.44 WHQL

Příspěvek od Shit »

Tady :) U mně zatím OK :)
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

lidi se nudej tak uploadujou ovladace, ja to jinak nevidim :lol:
sou tyhle necim vyznamny? :)
ASUS F3T
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

martin_CZ píše:lidi se nudej tak uploadujou ovladace, ja to jinak nevidim :lol:
sou tyhle necim vyznamny? :)
@ 75.90 s WHQL
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Tak sem si je taky hodil...o proti 71.84 v marku 05 kolem 150bodu...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Vizi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Vizi »

Self-Ki11er píše:Tak sem si je taky hodil...o proti 71.84 v marku 05 kolem 150bodu...

a jak vam vali hry atd ja mam 71.84 vse je ok nev jestli to ma cenu instalnout ,kolik mate v Markach b s temato od predeslich prosim ?
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

S 71,84 kolem 3550 s 76.44 3650...celkem zanedbatelny...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Vizi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Vizi »

Self-Ki11er píše:S 71,84 kolem 3550 s 76.44 3650...celkem zanedbatelny...

takze bych moh met 3700 b :twisted: hm hlavne kdyz jedou gamesi 3D mark je mi ukradenej :wink: ale vetsi cislo potesi :roll:
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Muzes mit samozrejme i vice...pokud udelas dobry oc...jinak ve hrach to je taky celkem zanedbatelny...ve far cry pri max + 4xAA/8AF zhruba 2fps...jiny benchmarky sem zatim nezkousel...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
Mino
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2004
Bydliště: Trenčín

Příspěvek od Mino »

kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Tá menšia verzia je v anglickom jazyku, tá vačšia je medzinárodná s podporou viacerých jazykov, vrátane našich jazykov.
Gigabyte G1.Sniper A88X,A10-6800K with Cooler Scythe Ninja rev.B, DDR3 ADATA Memory 2x 4GB/2133 , HDD Seagate 1TB , DVD RW LG, Power Seasonic SSP-350GT, Monitor LG 2252TE-PF.
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

Mino píše:
kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
Tá menšia verzia je v anglickom jazyku, tá vačšia je medzinárodná s podporou viacerých jazykov, vrátane našich jazykov.
nee, nainstaloval jsem tu mensi a mam to cesky
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
Vizi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Vizi »

cau kdyz odinstaluju stare ovl a chci dat nove mimo odinstalu v pridat odebrat musi se to jeste nekde procistit ?

sehnal sem si programek DH Driver Cleaner pomuze to ?

dik
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Asi ne...stahni si nvclearner ten je primo na to...jinak procistit neni nic co by se muselo delat za kazdou cenu...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Vizi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Vizi »

no ja jenom aby se to nejak neskrizilo :roll: a neblblo to
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Neboj...nemelo by... 8-)
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

kuavik píše:jaky je rozdil mezi verzi s 15MB a 23MB ?
je to jen v podpore karet?
V jedný verzi jsou už vlastní inst. soubory "zacabovaný" (@ inst. CD WXP) a v druhý ne (oboje je ale zkomprimováno arch. programem..). Výsledný efekt je stejnej. :wink:
Smith
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2004
Bydliště: někde u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smith »

tak jsem je nainstaloval, oproti 71.84 mám v 3DMarku o něco víc bodů, jinak je vše OK.
# Desktop [Ryzen 9 7950X, 128 GB RAM, GeForce GTX 1660 Ti, 4x SSD, 3x Dell UP2716D(A), W11 Pro]
# Notebook Dell XPS 13 [i7-7500U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, W11 Pro], Apple MacBook Air 13" [M2, 16 GB RAM, 512 GB SSD]
# Home Server [2x E5-2630 v3, 128 GB RAM, WS2019] # Storage Synology DS1815+ [24 TB RAID6], Synology DS1819+ [24 TB RAID6, 10 GbE]
# Samsung Galaxy S23 Ultra # Canon EOS R5, Canon EOS 3, Canonet QL17 G-III, Bronica SQ-A # www.photosmith.cz
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Doporučujem všetkým

Příspěvek od durod »

Otestoval som a prekvapili ma, proti povodnym 71.84 nárast v 3DMark03 z 8859 na 9008b. :-D , 3DMark05 z 3540 na 3824b. DoomIII high detail AA off 1600x1200 zo 45 na 49.2fps, 1280x1024 60 na 65fps, 1024x768 zo 75 na 84fps
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Vizi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Vizi »

priklanim se k durodovi tito ovladace sou fajn
3D mark 03 8300b
3D mark 05 3800b

naviseni bodu asi o 100b a fps ve hrach spokojenost zatim :)

cau
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“