otestováno na x800XL ... nepoužívám control center ale jinak žádná změna nepozorována...
x800XL hybrid rev2 (refernční chladič přez paměti ale napájen z MB)
takty 400/500
3D Mark 03 .... 11 152 b (11 123b
k5.3)
3D Mark 05 .... 4 996 b ( 4 981b
k5.3)
takty 490/610 stabilně max hodinu

(blbej chladič

)
3D Mark 03 .... 12 032 b (11 987b
k5.3)
3D Mark 05 .... 5 437 b ( 5 235b
k5.3)
takže 5.4 vřele doporučuji na výkonu nic moc nepřidá ale asi opravily nějaký chybz ve hrách apod .... jinak nárust výkonu po nataktovánáí si vysvětluju tím že jsem nerestartoval když sem to měřil v 5.3 ...

sem byl línej
ale zahímalo by mě jiné ovldače ... co třeba nějaké Omegy? pomohly by mi ještě trochu?