Kde sehnat drivery na nVidia Go5200?

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Kde sehnat drivery na nVidia Go5200?

Příspěvek od D.U.K.E. »

Můj noťas má nVidii Go5200 64MB, zkoušel jsem nainstalovat normální forceware, ale instalace se přerušila. Nevíte někdo, kde sehnat ovladače na tuto grafiku? Na stránkách nvidie jsem nic nenašel. Dík
Joži
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. čer 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joži »

:? jeidne forceware nie? zisti,preco sa to prerusilo,skus inu verziu
D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D.U.K.E. »

Ne, vůbec žádný, vždy to napsalo, že nebyl nalezen žádná kompatibilní hardware....jako by v tom nb nebyla karta od nvidie.
Many
Červená karta
Červená karta
Registrován: 17. led 2005
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Many »

A co...www.guru3d.com_nebo www.google.cz :)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D.U.K.E. »

Tak jsem tam ty ovladače stáhl a pořád ta stejná chyba. V readme jsem tu Go 5200 ani mezi podporovanými nenašel....
Miki Frosty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. zář 2004
Bydliště: Bažina, okr.Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miki Frosty »

Zkus napsat SZ uživateli "Albi" - má noťase se stejnou GK (snad Ti poradí) :?
AMD Athlon64 3200+(Winchester) :: DFI LANParty NF3 Ultra-DAGF :: 1024 MB DDR400 CL3 A-Data :: Sapphire Ati Radeon 3850 512MB AGP :: Seagate 160GB EIDE + WD 500GB SATA :: DVD-RW LG GSA-4163B :: 22'' LCD BENQ G2220HD ::
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

na nvidii není nic jo ? :?
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Nathan Rahl
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Nathan Rahl »

nezkousel jsi stranky vyrobce notebooku, treba budou tam
.: PC :. AMD Ryzen 5 1400, Wraith Stealth, 2x8GB 3000 MHz DDR4 Corsair Vengeance LPX Blue, Intel 600p M.2 256GB NVMe + 2x 2,5" 250GB SATA (Toshiba, Fujitsu), ASRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac, Corsair HX620, Cooler Master Elite 110, Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti D5 4GB, Dell S2721DS, Epson WorkForce WF-2750DWF, W10pro .: PC2:. MiniPC AMD R7 8745HS(8c,16t), 2x32GB 5600 MHz DDR5, 512GB+1TB SSD, RX780M .: HTPC :. Athlon 5150, ASRock AM1B-ITX, 2x4GB RAM, 64GB SSD + SATA 500/750/1500/3000 GB, Axago PCES-S1, Fractal Design Node 304, Enermax NAXN450, W10pro, i-tec MySafe 640/640 GB .: Raspberry Pi 3 model B :. .: PB :. A64 X2 3800+, Asus A8N-SLI SE, 2GB RAM, MSI X1950Pro 256MB, HDD 500GB, EC ML5470, Enermax Liberty 400W, Samsung 940T, CanoScan 4400F, Konica Minolta PagePro 1350W, W7 .: NB :. MSI Alpha 15 B5EEK (Ryzen 5600H, 16GB DDR4, 512GB SSD, Radeon 6600M); Acer TravelMate 4502LCi WXP .: Tablet :. Samsung Galaxy P3100 TAB 2 7.0 3G + 32GB karta .: GSM :. iPhone 14 Pro 256GB .: PC OLD :. C2D E8200, GB P35-DS4, 8GB RAM, Radeon HD 4670 512MB GDDR4, SDD 128GB, Ubuntu
D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D.U.K.E. »

Shit mi dal link na nVidii, ale ten ovladač nefungoval s moji kartou, tak nevím, docela mě to udivuje. Na stránkách Aceru je jen ten ovladač, který už mám a kterej je pěkně starej. Zkusím kontaktovat toho Albiho. Zatím dík.
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

tady najdes ovladace co by mely jit na gf Go.. (75.90 beta).. kamos resil to samy s atinou a nekdo mu poradit at stahne omegy, ze ty fachcej.. tak muzes zkusit stesti s tema :)
ASUS F3T
Gudboj
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. dub 2005
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gudboj »

Ja mam notebook Toshiba a stejnou grafarnu jako ty. Ovladace sem nasel na strankach toshiby...
Podle me tam musi mit vzdycky ty nejaktualnejsi a i kdyz se tobe zdaj stary, tak treba jiny nejsou potreba... :wink:
cpu: Intel Core 2 Duo E8400 @ 4.2 GHz, 1.35V, AC Freezer 7 Pro mb: Gigabyte EP45-UD3R ram: A-Data Vitesta EE DDR2 800+ MHz 2x 2048 MB 4-4-4-12 2.06V gpu: ATI Radeon HD4870 TOXIC (512MB) @835/4240 MHz hdd: Seagate Barracuda 7200.12 500GB + 1TB mechanika: NEC ND 4550@4551A Labelflash psu: CoolerMaster SilentPro 600W case: Thermaltake Tsunami Dream silver system: Windows 7
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

toto mi robilo ked som nemal ovladace na cipovu sadu

tak si ich nahod :wink:
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“