Rad 9600se a ovladace

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Hard Atack
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. dub 2005
Bydliště: Praha, severni morava
Kontaktovat uživatele:

Rad 9600se a ovladace

Příspěvek od Hard Atack »

Vim ze je to shitska karta ale slysel sem ze ovladace nekdy dost pomuzou
tak ktery sou nejlepsi jesli s tim mate nekdo zkusenost?

For admin : tlacitko hledat sem zkousel :) ale nenasel sem co sem potreboval tak prosim nelockovat dik
Už jen pracovní NTB :)
Hard Atack
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. dub 2005
Bydliště: Praha, severni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hard Atack »

Ty jo kouklo se tu na to 14 lidi a zadnej nevi :( skoda
Už jen pracovní NTB :)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Příspěvek od Butch »

Tahle karta prostě nemá výkon!!!!

Žádnej sebelepší ovladač jí nepomůže.

Je to ten nejvetší shit v poměru cena/výkon, co se kdy snad prodával.

R9550 128bit je minimálně o polovinu rychlejší a stojí ani ne 2000Kč s DPH.

SD to zřejmě jistí
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
kolo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2004

Příspěvek od kolo »

Proste tam nahod Omegy....................Mne idu super 2.5.58........
Pouzi funkciu HLADAT A NAJDI SI OVLADAČE NA 9600 rozdiel by tam nemal byt,myslim ovladače nie GK...........
Amd AthlonXp 2500+
Titan D5TB/CU35/R1,Epox 8KRAI(Via KT600),PQI 2x256 MB 400 CL2.5,ATI Sapphire Radeon 9550 128mb/128bit 250/200@435/265 + GLACIAL NorthPole 1000,Maxtor 15GB "5400" 2mb cache,Mercury HT4500 5.1,TTC-003,WinXp+SP2
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

2.5.97 od omegy, vyzkouseny
....ze by to byl MELOUN
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“