Ovladace na 6600GT od Prolinku

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Gerbes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ovladace na 6600GT od Prolinku

Příspěvek od Gerbes »

Mam problem s novyma ovladacema na moji 6600GT od Prolinku. Tim mam na mysli ovladace 71.84. Kdyz je nainstaluju rozkope se obraz v 2D. Hlavne okolo pisma a po case treba i plocha. S ovladacema na CD (71.24) je vse v poradku. Prosim o radu. Cim to je, jake zvolit ovladace. Diky
martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

tak si tam nech ty z cd ;)
a co to je "rozkopanej" obraz? muzes dat treba screenshot?
ASUS F3T
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

S timdle by to melo zarucene zabrat...vyzkouseno na 71.84...76.44...76.50...http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?p=884450#884450
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

presunuto z nVidia grafik
// Edit by Lord
....ze by to byl MELOUN
Gerbes
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. bře 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Uz sem to vyresil

Příspěvek od Gerbes »

Jedna se o chybu v kombinaci 6600GT AGP + KT880. Musel jsem zapnout v ovladacich "UseUncachedPCIMappings" a vsechno je v pohode.
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“