Xtreme G 76.50 HD (ForceWare)

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Greenshit
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2004
Bydliště: Lišov
Kontaktovat uživatele:

Xtreme G 76.50 HD (ForceWare)

Příspěvek od Greenshit »

These are modified NVIDIA ForceWare drivers for Windows 2000 & XP:
http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d ... com%5D.exe

Zkoušel jste je někdo?
Gigabyte GA-K8NS-939 (fw F3), AMD64 3000+ (Winchester, 250x9) @ 2,25GHz, GigaByte GV-N66T128D 128MB, GeIL Ultra DIMM 1024MB DDR 400MHz Dual Channel Kit CL2, HDD Maxtor 160GB, 400 W zdroj, zvuk Audigy2 Value, repro Genius SW-5.1 Value, LG GSA-4163B + LG DVD ROM 16x/52x, Samsung SyncMaster 753 DFX, Windows XP SP2, DirectX 9.0c
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Ja je mam...snad to samy jako normal 76.44...ci normal 76.50...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Štěně
Nováček
Nováček
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Štěně »

jo no :D
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“