MSI 6600GT a ovladace 7x.xx

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
IQLogic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2004
Bydliště: Ružomberok, SK
Kontaktovat uživatele:

MSI 6600GT a ovladace 7x.xx

Příspěvek od IQLogic »

Mam problemy so vsetkymi sedmickovymi ovladacmi na moju grafiku (mam v profile). Niektore hry (DOOM3, HALO,..) mi nejdu (vypadnu textury) a plocha WinXP je potrhana a tak isto aj obrazky, niektore tlacidla a ikony. Nemate s tym niekto skusenosti, pls?
NA DRIVEROCH 66.93 MI IDE VSETKO V POHO, len neviem ci nie je problem s grafikou. ANI TAKTOVANIE NEPOMAHA, ANI BIOS, NIC.
Duurkoo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. led 2005
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Duurkoo »

Toto patri medzi sekciu ovladace. Tam najdes aj odpoved...
AMD64 2800+@2,4GHz cooled by Primecooler HCIII+ Cu; GIGABYTE K8NS; TwinMOS 512MB - 400MHz; Sparkle 6600GT (600/1150MHz) cooled by Zalman VF700-Cu; SAMSUNG 120GB SATA 7200rpm; DV-W Teac 516GA; 17'' LCD MAG 776/DVI; repro Creative Labs I-TRIGUE 3400; case KME, 350W
K!ll3r
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. zář 2003

Příspěvek od K!ll3r »

presunuto z NV grafik
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

// presunuto z BIOSu
....ze by to byl MELOUN
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

Na MSI NX6600GT ktore som mal moznost otestovat fungovala 7x.xx rada uplne bez problemu a to s viacerimi kombinaciami HW .....
Takze problem bude bud v karte..., alebo niekde v systeme...
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Je to kvuli nekompabilite s mb...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Flashni si BIOS na MB (mám zato, že je to verze 1.009 - stará asi tak měsíc) a snad to bude OK. Nebo mrkni sem: http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=32462 :oops:
Self-Ki11er
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2004
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Self-Ki11er »

Ten bios nijak nepomuze...
MB: Asus A7V880 CPU:AMD Athlon XP 2600+ @ 3200+(11.5x193) CASE COOL:2x CoolerMaster TLF-S82-EB,SPIRE FD08025B1L3 CPU COOL:SPIRE FalconRock II VGA:Leadtek Winfast A6600GT THD @ 585/1165 Cooled By Zalman VF700-AlCu HDD:Seagate Barracuda 120GB (U-Ata,7200 Rpm,8MB Cache) RAM: 2x Samsung 512MB DDR 400 mhz CL 2,5 (2,5-3-3-6) MOUSE:Genius NetScroll+ Superior ZDROJ:LC Power 550W Gold
IQLogic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2004
Bydliště: Ružomberok, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IQLogic »

Toto vsetko som uz skusal. BIOS aj rozne ovladace (asi 10). Shit dik za link. Tam by som mohol najst riesenie
IQLogic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2004
Bydliště: Ružomberok, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IQLogic »

Tak nic nefunguje nic. Zrejme skusim Win, ale nie som si isty ci ta doska nie je chybna pretoze mi nechce zobrat ani moj AthlonXP2200+ a musel som FSB dat na 132 z defaultnych 133 to zas nie je taky problem, ale ked uz chcem OC CPU tak mi zase ziadne 3D aplikacie nejdu. Asi poslem tu MB naspat do skladu.

Nemate niekto llink na tie CLEAN DRIVERs? Na nete to neviem najst.
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“