Neviete, aký driver je best pre MSI 5900 XT?

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
oqix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. dub 2005
Bydliště: Prešov, Slovakia /Brno, Czech rep.
Kontaktovat uživatele:

Neviete, aký driver je best pre MSI 5900 XT?

Příspěvek od oqix »

Mam MSI 5900 XT a mam problém s Doom 3.
Dostal som typ aby som vyskúšal iné drivery a neviem, ktorý by bol best.
Help. :(
karf
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karf »

no kámoš hrál s touhle kartou doom III v pohodě a nějaký drivery tam měl. v readme by mělo být, s jakými hru testili což?

no a kdyžtak sem ještě napiš, jaký drivery jsi zkoušel, jaký máš win, directX, a v čem ten problém spočívá. nemusíš hned, ale radší dřív, než to tu přečte někdo z modů :-)
note:HP Pavilion Gaming i7 10870H, 16gb, rtx 2060, 1tb OS: MS Windows 10 Home x64
Workstation: HP Z2: Intel Core i7 8700@4.6GHZ, 32gb, Quadro P620, 512GB Samsung M2, 2x HP Z24 G2 OS: MS Windows 10Pro x64
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

podivej se do benchamrku, kdo z jakyma co dosahl a vyzkousej je taky a uvidis
....ze by to byl MELOUN
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Pro FXka byly jedny z nejlepších a spolehlivých driverů 61.77

Link je tady:
http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_61.77.html

Ale asi nejlepší pro starší 3D Mark byly starší verze kolem 40tky přípůadně některé 50tky.
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

66.72 :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“